Kişinev Gece Hayatı
Kişinev Gece Hayatı ve Geceleri

Kişinev Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi genelde şehir merkezinde ve Stefan Cel Mare Bölgesinde yoğunlaşmıştır. Buralarda çok sayıda gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda eğlence son hızı ile sabaha kadar devam eder.

Göz at ;

 1. Kişinev Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
 2. Moldova’da Gezilecek 10 Yer
 3. Moldova Nerede?
 4. Moldova’nın Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
 5. Moldova Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
 6. Kişinev Gece Hayatı
 7. Kişinev Gezilecek Yerler

Bilindiği üzere Kişinev, Moldova Cumhuriyetinin başkenti ve 820 bin nüfusu ülkenin en büyük şehridir. Moldova Cumhuriyeti’nin 3 milyon 550 bin nüfusu ile Avrupa’nın en az nüfusa sahip ülkesidir. Hatta Avrupa’nın en fakir ülkelerinden biridir. Fakat en pahalı ülkesidir.

Ülkenin en parlak ve hareketli gecesi hiç şüphesiz başkent Kişinev’dir. Şehrin merkezinde ve bazı bölgelerde çok sayıda bar ve gece kulübü bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar devam eder. Moldova denilince biz Türklerin hemen aklına güzel kızları gelir.

Bu şehre çok sayıda Türk gelmektedir. Buraya gelmelerindeki sebeplerden biri de şüphesiz kızlarıdır. Şimdi şehirde bulunan bazı gece Mekanlarına göz atalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kişinev Gece Hayatı ve Gece Kulüpleri

Star Track

Şehrin en popüler gece mekanlarından biridir. Buraya yolunuz düşerse ilk uğramanız gereken mekan burası olmalıdır. Bu mekanda harika müzikler çalınmaktadır. Canlı müzik eşliğinde sabaha kadar durmadan eğlenebilirsiniz.

Adres: str. Kievskaya, 7 (2 floors) Chisinau, Moldova
Tel: +373 (22) 49 62 07

Malina Cocktail House

Bu mekana gittiğinizde Rusya’ya gelmiş gibi oluyorsunuz. Çünkü Şarkı, Ortam ve Kızlar hepsi Ruslar’a ait. Rusya’ya gitmeden Rusya gece hayatı ve gece eğlencesini bu mekanda yaşayabilirsiniz.

Adres: Str. Pușkin, 32 (Str. Columna) Kişinev, Moldova

Tel:  +373 22 213 746

City Night Club

Bu mekan Doğu Avrupa’nın en güzel mekanı olarak bilinir. Harika ses kalitesinde müzikler çalınmaktadır. Buraya gelip harika zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca para karşılığında çalışan bayanlar var.

Adres: 31 August 1989 St 115, Chisinau, Moldova
Telefon: +373 691 35 200

Kişinev Studio Club 

Şehirde bulunan bu mekan harika müzikler eşliğinde güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu mekanda birçok kadın para karşılığında çalışmaktadır. Yaklaşık 100-200 dolarla alıp otellere götürebilirsiniz.

Adres: Strada București 68, Chișinău, Moldova
Telefon: +373 22 220 404

DejaVu

Şehrin merkezinde bulunur. Harika bir ortamı var. Buraya gelirseniz lezzetli yemekler ve harika sıra dışı hazırlanan kokteyllerle canlı müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz.

Adres: Strada București 67, Chișinău 2012, Moldova
Telefon: +373 697 42 596

Carpe Diem Wine Shop & Bar 

Bu mekan Şehrin en güzel şarap dükanıdır. Buraya girer girmez personelin sıcak ve samimi karşılaması ile mekana kısa zamanda uyum sağlıyorsunuz. Harika bir mekan burada harika şaraplar içip sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Adres:  Columna 136, 3AChisinau 2004, Moldova
Telefon: +373 22 844 846

Eli-Peli Vocal Room

Şehrin hoş mekanlarından biridir. Burada lezzetli yemekler yeyip harika zaman geçirebilirsiniz. Mekan gayet rahatlatıcıdır.

Adres: Bucuresti St., 68Chisinau 2012, Moldova
Telefon:  +373 22 222 457
Bunlar dışında şehir merkezinde birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlara takılıp harika geceler yaşayabilirsiniz. Bu şehre geldiğinizde bilmeniz gereken birkaç noktayı sizinle paylaşmak istiyorum.
 • Moldova Cumhuriyeti eğlenceli bir ülke fakat fakir bir ülke olduğunu söyledik. Sonra hayal kırıklığına uğramayın.
 • Bu şehirde çok sayıda para karşılığında çalışan kadınlar vardır. Aman hastalığa dikkat
 • Şehre gittiğinizde sizi turist olarak bilseler sizi kaz gibi yolarlar. Onun için dikkat edip ne satın alacaksınız önce fiyatını sorun.
 • Gittiğiniz her mekanda ilk başta pazarlık yapın. Daha sonra mekana girin.. Çıktığınızda size bir devlet bütçesi kadar borç çıkarabilirler.
 • Şehirde gezerken sürekli pasaportunuz yanınızda olsun. Polis sizi herhangi bir yerde durdurup pasaport isteyebilir.
 • Buranın kızları harika olduğunu söyledik. Kızların gülüşüne aldanıp sizi kazıklamalarına izin vermeyin. Dikkat edin. Şehirde çok var.
 • Şehirde gördüğünüz her güzel bayanı para ile çalışan bayan olarak görmeyin. Yoksa sonu kötü olur.
 • Paranız çoksa gidin az para ile buraya gitmeyin. Yoksa hiçbir eğlencenin tadına varmadan dönerseniz.

2 YORUMLAR

 1. ya bunlari yazmissinizda city clube dogu avrupanin en iyi klubu demissiniz city club birakin dogu avrupayi moldoavada bile cok vasat club . kisinevde hafta ici gece hayati yok gibidir . moldavanin ukraynanin yanindan bile gecemez

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here