Küçükkuyu Otelleri ve Küçükkuyu Otel Fiyatları

Küçükkuyu Otelleri ve Küçükkuyu Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Küçükkuyu, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı bir turizm beldesidir. Zeytin ağaçları ve yaz turizmi ile bilinmektedir. Özellikle yaz sezonunda buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü tatil beldesi Küçükkuyu’da çok sayıda konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi ise Küçükkuyu’da bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Memnun kalacağınızı umuyorum. İşte o yerler…

Küçükkuyu Otelleri ve Küçükkuyu Otel Fiyatları

1-Esida Otel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Birbirinden şık ve konforlu 25 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 590-850 TL arasında değişmektedir.

2-Çetmihan Otel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur.  Ege zeytinliklerinin ve çam ormanlarının ortasında konumlanan otel, birbirinden harika 16 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 460-800 TL arasında değişmektedir.

3-Hotel Rena: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Otel bünyesinde plaj ve havuz bulunur. Birbirinden güzel 72 odasıyla konuklarını ağırlamaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 420-750 TL arasında değişmektedir.

4-Palm Beach Otel Küçükkuyu: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Toplamda 29 oda ve 72 yatak kapasitesiyle otel hizmetinizde bulunur.  Denize sıfır bir konumda yer alır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-700 TL arasında değişmektedir.

5-Palace Hotel Olive Odore: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan otel 36 oda 83 yatak kapasitelidir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Yaprak Pansiyon Cafe Beach Club: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Oksijen deposu Kaz dağların eteğinde konumlanan otelde huzur bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 60-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Aytaç Kavaklı Apart Otel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Kaz dağların eteklerinde konumlanan otele her yıl çok sayıda kişi gelmektedir. Burada sevdiklerinizle gelip huzur dolu tatil geçirebilirsiniz.Burada konaklamak için gecelik 80-200 TL ücret ödemeniz gerekir.

3-Seğmen Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-250 TL arasında değişmektedir.

4-Club Hotel Gültur: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Otel bünyesinde harika bir havuz bulunur. Buraya gelen konuklar memnun olarak ayrılmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-300 TL arasında değişmektedir.

5-Küçükkuyu Sarissa Boutique Hotel: Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bulunur. Tesis 10 oda ve 20 yatak kapasitelidir. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla tatil keyfi sürebilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-370 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here