gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Milas Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, disco, cafe ve gece kulüplerinden geçer. Bu mekanlarda eğlence son hızı ile sabaha kadar devam eder.

Milas; Muğla’nın ikici büyük ilçesidir.  Çam ağaçları ile kaplı çevresi ve masmavi denizi ile dikkat çeken Milas önemli bir turizm bölgesidir.Milas ilçesinde çok sayıda doğal güzellik bulunmaktadır. Buraya her yıl birçok yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Bu nedenle ilçemizde  gece hayatı da parlak geçmektedir.

İlçemizin merkezinde birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda eğlence son hızı ile devam eder. Fakat ilçemizin gece hayatı bir bodrum ya da Marmaris kadar hareketli bir gece hayatı yoktur.   Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Buraya yolunuz düşerse bu mekanlara uğrayın. Umarım memnun kalırsınız.  Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısımında bizimle paylaşmayı unutmayın.

MİLAS GECE HAYATI

Lucca Kafe – Bar : Milas ilçemize bağlı Beçin Mahallesi Üniversite Caddesi üzerinde bulunur. Bu mekan yakın tarihte açıldı. Buraya yeni bir eğlence hayatı getirmek amacı ile açıldığı söyleniyor. Burada Haftanın iki günü canlı müzik, iki günü de kulüp tarzı eğlenceyle Milas ve bölgede doğum günü ve diğer etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Jovi Jazz Club: Milas kent merkezinde bulunan bu mekan gayet hoş bir yerdir. Canlı müzik ve eğlencenin tek adresi olarak bilinir. Burada canlı müzik eşliğinde gece sabaha kadar durmadan eğlenebilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here