gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Muratpaşa Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Disco, Gece Kulübü, Meyhane, Türkü bar ve İngiliz Pub gibi farklı mekanlarda geçer. Antalya ilimizin gece hayatının en parlak geçen yerlerden biridir. Bu mekanlarda gece hayatı sabaha kadar devam eder.

Muratpaşa Kent Meydanı

Muratpaşa Gezilecek Yerler

Muratpaşa Antalya’nın merkez ilçesidir. Muratpaşa ilçesinde 20 km uzunluğunda sahil kıyı şeridi bulunmaktadır. Doğal güzelliğe sahip Muratpaşa ilçesi görülmesi gereken yerlerdendir. İlçemizin gece hayatına bakacak olursak;

Muratpaşa Gece Hayatı daha çok Kaleiçi üzzzerinde yoğunlaşmıştır. Kaleiçi, Muratpaşa ilçemize bağlı bir semttir. Burada gece hayatı çok parlak geçmektedir. Kaleiçi denilince herkesin aklına direk daracık sokakları ve tarihi evleri aklına geliyor. Bunun yanında deniz, kum ve güneş geliyor. Yani yaz turizmi akla gelmektedir. Bu nedenle tatil beldemize her yıl yerli ve yabancı binlerce turist gelmektedir. Gündüz tarihi yapıları ve doğal güzelleri ziyaret ederken geceleri de semtimizde bulunan mekanlarda kendini eğlenceye teslim etmektedir. İlçemizde ve ilçemize bağlı Kaleiçi beldesinde birçok mekan bulunur. Bizde siz değerli okurlarımız için bazı mekanlar seçtik. Buraya yolunuz düşerse bu mekanlara takılabilirsiniz. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa bizimle paylaşmayı unutmayın.

KALEİÇİ GECE HAYATI

Tudors Pub: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Kaleiçi semtinin en nezih mekanlarından biridir. Burada her cuma akşamı tanıdık bir sima konser vermektedir. Diğer günlerde ise harika gruplar sahne almaktadır. Burada sabaha kadar eğlenceyi dibine kadar yaşayabilirsiniz. Fiyatlar çok uçuk değil. Tavsiye edilir.

Jolly Joker Pub: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunur. Buraya özellikle müzik dinlemek için gelinir. Harika gruplar harika şarkılar seslendirmektedir. Haftada birkaç gün burada tanınmış simalar konser vermektedir. Buraya gelmeden önce rezervasyon yapın. bazen yer kalmayabiliyor. Müthiş kokteyller tam damak zevkinize göredir. hem ortam hem müşteri hemde çalışanlar gayet kalitelidir. Tavsiye edilir.

Alarga Meyhanesi: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunur. Özellikle yiyecek ve içecekleri bir harikadır. Birçok meze çeşidi bulunur. Harika müzik eşliğinde saatlerce eğlenebilirsiniz. Daha sonra bahçesine çıkıp Antalya’nın mis gibi kokusunu içinize çekebilirsiniz.

MyMoon Cafe: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Özellikle öğrencilerin takıldığı mekan olarak bilinir. Fiyat gayet uygun ve ortam gayet güzeldir. Burada her türlü leziz yiyecek ve içecek bulunmaktadır. Tavsiye edilir.

Çello Cafe Bar: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Burası şirin bir mekan olup özellikle yerli müzikler çaldırmaktadır. Ortam gayet hoş sevdiklerinizle gelip takılabilirsiniz. Tavsiye edilir.

Club Ceila: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesine bağlı  Çağlayan Mahallesinde bulunur. Gece başka gündüz başka güzel hizmet vermektedir. Canlı müzik ve kokteylleri mükemmeldir. Şiddetle tavsiye edilir.

Simurg Cafe & Bar: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Bu mekan denilince akla ilk olarak eğlence gelmektedir. Buraya her mevsimde ünlü ses sanatçıları sahne almaktadır. Yaz  mevsiminde mekanın bahçesinde kış mevsiminde ise kapalı alanda harika geceler sizi bekliyor.

Sponge Pub: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Semtimizin en nezih mekanlarından biridir. Öğrenciler içinde gayet uygun bir ortamdır. Açık ve kapalı alanları bulunur. Her gece farklı bir grupla canlı müzik yapılmaktadır.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here