gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Antalya Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Disco, Gece Kulübü, Meyhane, Türkü bar ve İngiliz Pub gibi yüzlerce çeşit mekanlarda geçer. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam etmektedir.

Antalya 2.328.555 nüfusu ile Akdeniz bölgemizin en kalabalık şehri ülkemizin ise 5. büyük şehridir. Aynı zamanda yaz turizminde en çok turist çeken illerin başında gelir.

İlimizde yaz mevsiminde dünyanın her tarafında binlerce insan buraya akın etmektedir. İlimizin merkezinde ve ilçelerinde hatta her köşesinde turistik yerler bulunur. Turistin olduğu yerde gece hayatı olmasa olmazlardandır.

Antalya ilimizde gece hayatı çok parlak ve hareketli geçmektedir. İlimizde yüzlerce hatta binlerce mekan bulunur. Buradaki gece mekanlarında hayat çok renkli akmaktadır. Köpük banyosu, Ünlü müzisyenlerin konserleri, Dünyaca ünlü şovmenlerin gösterileri gibi onlarca örnek sayabileceğimiz aktiviteler bulunur. Burada gündüz başka gece başka güzeldir.

Göz at ;

 1. Antalya Gezilecek Yerler
 2. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 3. Antalya Gece Hayatı
 4. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 5. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 6. Manavgat Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir
 7. Antalya Hayvanat Bahçesi
 8. Antalya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 9. Antalya Balayı Otelleri ve Antalya Balayı Otel Fiyatları
 10. Antalya Merkezden Hava alanına nasıl gidilir, ulaşım
 11. Patara Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 12. Konyaaltı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 13. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 14. Kaleiçi Otelleri ve Kaleiçi Otel Fiyatları

Antalya ilimizde özellikle Kaleiçi, Side, Alanya ve Kemer’de gece hayatı çok renkli geçmektedir. Özellikle bu  yerlerde gece hayatı çok canlı ve güzel geçmektedir.

Buralarda özellikle otellerde gece eğlencesi farklı bir boyutta taşınmaktadır. Bilindiği üzere ilimizde sayısız gece mekanı bulunur. Bu mekanlardan en popüler olanları yazacağız. Buraya yolunuz düşerse bu mekanlara uğrayabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.

Antalya Eğlence Hayatı

Club İnferno: Antalya ilimizin Kemer ilçesinde bulunur. Antalya ve kemer ilçemizin en güzel cluplardan biridir. Her yönü ile harika bir mekandır. Özellikle  Dansçı kızlar, müthiş çalan djler ile gecenize renk katmaktadır. Müzik ve içkiler gayet iyi. Ortam harika tavsiye edilir.

Lobby & Lounge Bar: Antalya ilimizin Serik ilçesine bağlı Belek semtinde bulunur. Burası eğlenceyi dibine kadar yaşayacağınız bir mekandır. Özellikle Avrupa mutfağından yiyecekler önüne gelmektedir. Her yönü ile harika bu mekan tavsiye edilir.

Tudors Pub: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Kaleiçi semtinin en nezih mekanlarından biridir. Burada her cuma akşamı tanıdık bir sima konser vermektedir. Diğer günlerde ise harika gruplar sahne almaktadır. Burada sabaha kadar eğlenceyi dibine kadar yaşayabilirsiniz. Fiyatlar çok uçuk değil. Tavsiye edilir.

Jolly Joker Pub: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunur. Buraya özellikle müzik dinlemek için gelinir. Harika gruplar harika şarkılar seslendirmektedir. Haftada birkaç gün burada tanınmış simalar konser vermektedir. Buraya gelmeden önce rezervasyon yapın. bazen yer kalmayabiliyor. Müthiş kokteyller tam damak zevkinize göredir. hem ortam hem müşteri hemde çalışanlar gayet kalitelidir. Tavsiye edilir.

Kalina Bar: Antalya ilimizin Konyaaltı ilçesinde bulunur. Burada bulunan Rixos Downtown Otelin içinde bulunan harika bir mekandır. Yemekleri ve içkileri çok kaliteli olup herkesin mutlaka gelip burada leziz yemek ve içeceklerini tatmalı. Ortam gayet hoş. Çalışanlar güler yüzlü ve müzik gayet güzeldir.

Alarga Meyhanesi: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunur. Özellikle yiyecek ve içecekleri bir harikadır. Birçok meze çeşidi bulunur. Harika müzik eşliğinde saatlerce eğlenebilirsiniz. Daha sonra bahçesine çıkıp Antalya’nın mis gibi kokusunu içinize çekebilirsiniz. 

MyMoon Cafe: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Özellikle öğrencilerin takıldığı mekan olarak bilinir. Fiyat gayet uygun ve ortam gayet güzeldir. Burada her türlü leziz yiyecek ve içecek bulunmaktadır. Tavsiye edilir.

Çello Cafe Bar: Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesine bağlı Kaleiçi semtinde bulunur. Burası şirin bir mekan olup özellikle yerli müzikler çaldırmaktadır. Ortam gayet hoş sevdiklerinizle gelip takılabilirsiniz. Tavsiye edilir.

Havana Club: Antalya ilimizin Alanya ilçesinde bulunur. Girişi ücretsiz olup Alanya da eğlenecek mekanların başında gelir. Dansçı kızlar, müzik ve eğlence harika olup tavsiye edilir.

Harem Cafe Bar: Antalya ilimizin Alanya ilçesinde bulunur. Burada eğlencenin tam olarak tadına varacaksınız. Özellikle Türkçe müziğin adresi olarak bilinir. Gece boyunca farklı ses sanatçıları tarafında sizi sabaha kadar coşturur.

Bunlar dışında ilimizin birçok yerinde yüzlerce hatta binlerce mekan bulunur. Özellikle tatil beldelerinde mekanlar bulabilirsiniz. Gittiğiniz yerde otelde kalırsanız burada da gece mekanı bulunur. Burada yaşadığınız ilginç anılarınızı bizimle yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.