gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Antalya Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Disco, Gece Kulübü, Meyhane, Türkü bar ve İngiliz Pub gibi yüzlerce çeşit mekanlarda geçer. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam etmektedir.

Antalya 2.328.555 nüfusu ile Akdeniz bölgemizin en kalabalık şehri ülkemizin ise 5. büyük şehridir. Aynı zamanda yaz turizminde en çok turist çeken illerin başında gelir.

İlimizde yaz mevsiminde dünyanın her tarafında binlerce insan buraya akın etmektedir. İlimizin merkezinde ve ilçelerinde hatta her köşesinde turistik yerler bulunur. Turistin olduğu yerde gece hayatı olmasa olmazlardandır.

Antalya ilimizde gece hayatı çok parlak ve hareketli geçmektedir. İlimizde yüzlerce hatta binlerce mekan bulunur. Buradaki gece mekanlarında hayat çok renkli akmaktadır. Köpük banyosu, Ünlü müzisyenlerin konserleri, Dünyaca ünlü şovmenlerin gösterileri gibi onlarca örnek sayabileceğimiz aktiviteler bulunur. Burada gündüz başka gece başka güzeldir.

Göz at ;

 1. Antalya Gezilecek Yerler
 2. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 3. Antalya Gece Hayatı
 4. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 5. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 6. Manavgat Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir
 7. Antalya Hayvanat Bahçesi
 8. Antalya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 9. Antalya Balayı Otelleri ve Antalya Balayı Otel Fiyatları
 10. Antalya Merkezden Hava alanına nasıl gidilir, ulaşım
 11. Patara Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 12. Konyaaltı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 13. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 14. Kaleiçi Otelleri ve Kaleiçi Otel Fiyatları

Antalya ilimizde özellikle Kaleiçi, Side, Alanya ve Kemer’de gece hayatı çok renkli geçmektedir. Özellikle bu  yerlerde gece hayatı çok canlı ve güzel geçmektedir.

Buralarda özellikle otellerde gece eğlencesi farklı bir boyutta taşınmaktadır. Bilindiği üzere ilimizde sayısız gece mekanı bulunur. Bu mekanlardan en popüler olanları yazacağız. Buraya yolunuz düşerse bu mekanlara uğrayabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here