Simav Otelleri ve Simav Otel Fiyatları
Simav Otelleri ve Simav Otel Fiyatları

Kaplıcaların başkenti olarak bilinen Simav’da yer alan otelleri ve bu otel fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı size pusula görevi yapar.

Simav, Kütahya ilimize bağlı bir ilçedir. İlçe şehir merkezine yaklaşık 143 km uzaklıktadır. İlçede birçok doğal güzellik alanı bulunur. İlçeyi asıl popüler kılan ise içinde yer alan kaplıcalarıdır. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda kişi gezip tozmak ve şifa bulmak amacıyla buraya gelir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı otelleri sizinle paylaşmak isterim. Şöyle ki;

Melisa Termal Otel: Kütahya’nın Simav ilçesinde yer alan Melisa Termal Otel, Yıl boyunca konuklarına şifa dağıtmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Bu otel hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için (0274) 513 66 45 numaralı telefonla iletişime geçin.

Simav Çitgöl Kaplıcaları Konaklama İmkanları: Kaplıcada  65 adet motel olup, 200 yatak kapasiteli konaklama yeri bulunmaktadır. Ayrıca burada bir adet hamam, 1 adet kapalı halı saha, 1 adet Bilardo salonu, Jimnastik salonu, koşu alanları, Kafe ve alışveriş merkeziyle misafirlerine hizmet etmektedir. Buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın.

Rez. Tel: (274) 543 22 67 (4 hat)
(274) 543 27 39 (3 hat)

Simav Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here