gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Şişli Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Clup, Disco ve cafelerden geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Modern bir ilçe olan Şişli’de çok sayıda alışveriş merkezleri, kültür ve sanat merkezleri, tarihi eser ve doğal yerler bulunmaktadır.Bu nedenle her yıl bu ilçemize binlerce turist akın etmektedir. Şişli ilçemizin gece hayatına bakacak olursak;

Şişli ilçemizin gece hayatı daha çok Nişantaşı semti üzerinde yoğunlaşmıştır. Burada birçok gece eğlencesi için  mekan bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Bunun dışında Şişli merkez ve diğer mahallerinde birçok lüks alışveriş ve kültür merkezleri bulunmaktadır. Bu yerlerde gece ve gündüz tıklım dolu olmaktadır. Şimdi ilçemizde bulunan bazı gece mekanlarını size önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

ŞİŞLİ GECE HAYATI

Babylon Bomonti: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde  bulunur. Bu mekan daha önce Bomonti Bira Fabrikası olarak hizmet vermiştir. Daha sonra Gece eğlence mekanı olmuştur. Ortam gayet hoş, Müzikler harika eğlenmek isteyenlerin başvuracağı bir mekandır.

Love Dance Point: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı ergenekon mahallesi cumhuriyet caddesi Fransız hastanesi sokağında bulunur. Şişli ilçemizde en iyi dans gösterilerin yapıldığı gece kulübüdür. Harika bir ortamı var. Tavsiye edilir.

Delicatessen Cafe@Bar: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde  bulunur. Gayet hoş bir ortamı var. Buraya gelip eğlenip bir şeyler gönül rahatlığı ile yeyip içebilirsiniz.

Grey Food & Drınk: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde  bulunur. Ambiyansı, çalışanları, menüsü, ortamı hepsi gayet kaliteli olup buraya gelmenizi tavsiye ederim.

Kozmonot Pub: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde  bulunur. Burada bulunan nezih mekanlarından biridir. Gayet hoş bir ortamı vardır. Özellikle birçok ülkenin bira çeşidi ile gecenize zenginlik katmaktadır.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here