gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Varna Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence hayatı genelde gece kulübü, bar ve striptiz mekanlarda geçer. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar devam eder. Özellikle Altınkum Bölgesinde birçok mekan bulunur. Burada harika bir gece hayatı yaşanılır.

Varna Karadeniz Kıyısında bulunan bir Bulgaristan Şehridir. Ülkenin en büyük limanı bu şehirdedir. Şehrin geçim kaynağı Turizm ve limancılıktır. Buraya her yıl binlerce turist akın etmektedir. Yaz mevsiminde gelen turistlerle burası canlanırken kış mevsiminde öğrenciler ve şehrin gençleri tarafında canlılığını hiç kaybetmemektedir. Buraya her yıl çok sayıda Türk vatandaşı da akın eder. Buraya gitmelerinin sebebi hem yakın hem de daha ekonomik olmasıdır. Şehirde gece hayatı baya renkli ve hareketli geçmektedir. Şehirde çok sayıda gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda eğlence zirvede olmaktadır. Buradaki bar, kulüp ve restoranlar ülkemize göre daha ekonomiktir. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarını önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle paylaşın.

Varna Eğlence Hayatı

Varna şehrinde eğlence son derece hareketli ve renklidir. Bu mekanlarda harika geceler yaşamak için biraz paranız olsa harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Mekanlarda sarhoş olup hesaba dikkat etmezseniz kabarık bir hesapla gecenizi de mahvedebilirsiniz.

VARNA GECE HAYATI VE GECE KULÜPLERİ

Varna’ya geldiğiniz zaman takılabileceğiniz gece kulüpleri listesini aşağıda verelim. Kafanıza uyan varsa gidebilirsiniz. Bizim önerebileceklerimiz aşağıdaki mekanlardır.

El Gordo Club

Bu mekana daha çok Yerel halk tarafında tercih edilir. Özellikle gençler çok takılır. Mekan gayet hoş olup tavsiye edilir.

Adres: а,, ul. “Bdin” 21, 9000 Varna, Bulgaristan
Telefon: +359 89 506 0507

Planet Club Night and Day

Şehrin en gözde mekanlarından biridir. Buraya genelde turistler ve öğrenciler akın eder. Ünlü DJ performansları eşliğinde harika bir gece yaşayabilirsiniz.

Adres: Varna, 9000 Varna Center, Varna, Bulgaristan
Telefon: +359 89 788 6978

Night Club Ultra

Bu mekana ilk girdiğinizde giriş ücreti öderseniz. Mekan daha çok orta yaş kesimin takıldığı bir yer olup gayet güzel bir mekandır. Burada harika bir gece yaşayabilirsiniz.

Adres: 172 Pine St
02903 Providence, Rhode Island
Telefon: +1 401-454-5483

Arrogance Music Factory

Varna şehrinde müzik denilince akla ilk gelen mekandır. Mekan 5 katlı olup her katında farklı bir tarzda müzik çalınmaktadır. Giriş ücretsiz olup mekana takılanlar genelde genç yaştaki insanlardır.

Adres: Astera Hotel & Spa, 9007 Golden Sands, Bulgaristan
Telefon: +359 88 580 0275

Horizont Club

Şehrin nezih mekanlarından biridir. Buraya gelirseniz harika müzikler eşliğinde unutamayacağınız bir gece yaşayabilirsiniz.

Adres: Complex Horizont | Primorski ParkVarna 9000, Bulgaristan
Telefon: +359 88 500 4372

Varna Barlar

Playboy Bar

Şehrin en nezih mekanlarından biridir. Kimsenin birbirine sarkıntılık yapmadan takıldıkları bir bardır.

Adres: бул. „8-ми Приморски полк“ 57, 9002 Varna Center, Varna, Bulgaristan
Telefon: +359 52 610 939

Cheers Live & Acoustic

Şehrin gözde barlarından biridir. Harika müzik, Kokteyl ve ortam ile sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Adres: D. Ikonomov 36, 9010 Varna, Bulgaristan
Telefon: +359 89 363 6863

Makalali Beach Bar

Plaj kenarında kurulan bu mekan kesinlikle bir harika. İçeri girer girmez personelin güler yüzlü ve ortamın sıcaklığı sizi buraya çekiyor. Harika müzik ve içecekler bulunmaktadır.

Adres: 9002 Varna, Bulgaristan

Bunlar dışında şehir merkezinde ve Altınkum Bölgesinde çok sayıda eğlence mekanı bulunur. Bu mekanlarda sabah saatlerine kadar eğlence devam eder. Bu mekanlara takılıp gecenize renk katabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here