gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Zonguldak Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak bar ve gazinolarda geçer. Burada çok az sayıda disco ve diğer eğlence mekanları bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam etmektedir.

Zonguldak 597.524 toplam nüfusu ile ülkemizin Karadeniz Bölgesinde bulunan harika bir ilimizdir. İlimizde çok fazla hareketli olmasa da bölgeye göre kendine has gece kültürü bulunur. Özellikle kent merkezinde birçok gece mekanı bulunur.

Göz at ;

  1. Zonguldak Gezilecek Yerler
  2. Zonguldak’ın İlçeleri
  3. Zonguldak Gece Hayatı
  4. Zonguldak’da Gezilecek 10 Yer
  5. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  6. Zonguldak Otelleri ve Zonguldak Otel Fiyatları
  7. Ilıksu Kaplıcası ( Kozlu-Aşağıçayır Kaplıcası)
  8. Zonguldak Hangi Bölgede, Nereye Bağlı ve Nüfusu
  9. Filyos Nerede, Nasıl Gidilir
  10. Zonguldak Nerede?

Kent merkezinde bulunan İncivez Mahallesindeki Barlar Sokağında birçok bar ve eğlence yeri bulunur. Bunun dışında Kozlu ilçesinde bulunan sahil kesiminde birçok gece mekanı bulunmaktadır. İlimizde bulunan bazı gece mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

ZONGULDAK EĞLENCE HAYATI

Okyanus& takoz cafe bar: Zonguldak merkezde bulunan bu mekan ilimiizin en nezih mekanlarından biridir. Özellikle yiyecek ve içecek kısmı harikadır.. Yine müzikleri fena değildir. 

Zonguldak sea clup&Cafe: Zonguldak merkezde bulunur. Burası çok güzel bir mekan. Buraya gelenler güzel vakit geçirebilirsiniz. 

Dedeman Roof Bar: Zonguldak kent merkezinde bulunur. Burası Canlı müzik piyano eşliğinde ve alkol alınabilecek güzel bir ortamdır. Harika bir yer özellikle denize bakan odaları muhteşemdir. 

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here