Zonguldak Gece Hayatı

Zonguldak Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak bar ve gazinolarda geçer. Burada çok az sayıda disco ve diğer eğlence mekanları bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam etmektedir.

Zonguldak 597.524 toplam nüfusu ile ülkemizin Karadeniz Bölgesinde bulunan harika bir ilimizdir. İlimizde çok fazla hareketli olmasa da bölgeye göre kendine has gece kültürü bulunur. Özellikle kent merkezinde birçok gece mekanı bulunur. Kent merkezinde bulunan İncivez Mahallesindeki Barlar Sokağında birçok bar ve eğlence yeri bulunur. Bunun dışında Kozlu ilçesinde bulunan sahil kesiminde birçok gece mekanı bulunmaktadır. İlimizde bulunan bazı gece mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

ZONGULDAK GECE HAYATI

Okyanus& takoz cafe bar: Zonguldak merkezde bulunan bu mekan ilimiizin en nezih mekanlarından biridir. Özellikle yiyecek ve içecek kısmı harikadır.. Yine müzikleri fena değildir. 

Zonguldak sea clup&Cafe: Zonguldak merkezde bulunur. Burası çok güzel bir mekan. Buraya gelenler güzel vakit geçirebilirsiniz. 

Dedeman Roof Bar: Zonguldak kent merkezinde bulunur. Burası Canlı müzik piyano eşliğinde ve alkol alınabilecek güzel bir ortamdır. Harika bir yer özellikle denize bakan odaları muhteşemdir. 

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Zonguldak Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here