Afyon Termal Oteller ve Afyon Termal Otel Fiyatları

Afyon Termal Oteller ve Afyon Termal Otel Fiyatları hakkında uzun bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size bir pusula olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Afyon ilimizde birçok şifalı kaplıcalar bulunur. Bu kaplıcalar bünyesinde birçok konaklama alanı bulunmaktadır. Buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı otelleri size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki,

Afyon Termal Oteller ve Afyon Termal Otel Fiyatları

1-NG Afyon: Afyon kent merkezinde bulunur. Otelin bünyesinde termal SPA olanakları ve yüzme havuzları ile konuklarına harika konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için geceliği 700-1000 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Budan Termal Hotel: Afyon merkezine bağlı Sadıkbey Mahallesi, Afyon-Izmir karayolu üzeri 5.kilometrede bulunur. Bu otel misafirlerine SPA ve termal tedavi amaçlı sularıyla şifa dağıtmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle genellikle daha huzurlu ve sakin bir yerde bulunur. Burada konaklamak için geceliği 420-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İkbal Termal Hotel & Spa: Afyon kent merkezine bağlı Dörtyol Mahallesi Afyon Kütahya Yolu üzerinde bulunur. Afyon şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunur. Sahip olduğu Termal su kaynağı sayesinde hem konuklarına şifa dağıtmaktadır. Hem de konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-750 TL arasında değişmektedir.

4-Oruçoğlu Termal Otel: Afyon kent merkezine bağlı Demirçevre Mahallesinde bulunur. Bünyesinde barındırdığı  sularla konuklarına şifa dağıtmaktadır. Ayrıca bünyesinde  açık – kapalı termal yüzme havuzları, saunalı – jakuzili özel aile banyoları, Türk hamamları gibi hizmetler de verilmektedir. Burada konaklamak için geceliği 400-700 TL arasında değişmektedir.

5-Safran Thermal Resort: Afyon’un Sandıklı ilçesine bağlı Cakir Mahallesinde bulunur. Otelin bünyesinde SPA , açık-kapalı havuz, hamam vb birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için geceliği 380-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Grand Özgül Termal Otel: Afyon Gazlıgöl mevkiinde bulunur. Tesis bünyesinde açık havuz, kapalı havuz, mağara havuzu, termal havuz, sauna, hamam, buhar odası, kar çeşmesi, jakuzi, tuz odası, fitness merkezi, masaj salonu gibi birçok hizmet bulunur. Burada konaklamak için geceliği 320-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at ;

  1. Afyon’da Gezilecek 10 Yer
  2. Afyonkarahisar Gezilecek Yerler
  3. Afyonkarahisar Gece Hayatı
  4. Afyonkarahisar Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  6. Afyonkarahisar Otelleri ve Afyonkarahisar Otel Fiyatları
  7. Afyon Termal Oteller ve Afyon Termal Otel Fiyatları
  8. Ege Bölgesi Şehir Otelleri ve Ege Bölgesi Şehir Otel Fiyatları
  9. Afyon Çiftlik Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Dündar Termal Otel: Afyon – Kütahya Karayolu 13.km Demirçevre Köyü Mevkiinde bulunur. Otel bünyesinde başta havuz ve hamam olmak üzere çok sayıda hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için geceliği 175-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Gürses Termal Otel: Afyon’un Sandıklı ilçesine bağlı  Hüdai Kaplıcaları Mevkisinde bulunur. Otel bünyesinde başta havuz ve hamam olmak üzere çok sayıda hizmet bulunur. Burada bulunan su sayesinde birçok derdine deva olmaktadır. Burada konaklamak için geceliği 180-500 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Çakmak Marble Otel Afyon: Afyon kent merkezinde bulunan bu otel, harika manzarasıyla konuklarına hizmet vermeye devam etmektedir. Otelin birbirinden güzel 104 tane odası bulunur. Burada konaklamak için geceliği 190-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü: Afyon kent merkezine bağlı Gazlıgöz Mevkiinde bulunur. Afyon şehir merkezine 22 km uzaklıkta yer alır. Birbirinden güzel 30 farklı dairesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tüm dairelerde şifalı termal suyun bulunduğu havuz ve hamam bulunur. Burada konaklamak için gecelik 200-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Elif Termal Otel: Afyon kent merkezine bağlı Gazlıgöz Mevkiinde bulunur. Otel bünyesinde başta Havuz ve hamam olmak üzere birçok farklı hizmet bulunmaktadır. Buraya gelip sularından şifa bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 200-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here