Ağrı Otelleri ve Ağrı Otel Fiyatları
Ağrı Otelleri ve Ağrı Otel Fiyatları

Ağrı Otelleri ve Ağrı Otel Fiyatları ile ilgili uzun ve ayrıntılı bir makale alacağız. Bu makale iş ve turistik amaçlı konaklamalarınızda size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Göz at ;

  1. Ağrı Gezilecek Yerler
  2. Ağrı’da Gezilecek 10 Yer
  3. Ağrı Gece Hayatı
  4. Ağrı’dan İran’a (Gürbulak Sınır Kapısı) Nasıl Gidilir?
  5. İshakpaşa Sarayı Nerede, Nasıl Gidilir
  6. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
  7. Ağrı Otelleri ve Ağrı Otel Fiyatları
  8. Ağrı Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu

Ağrı 536.285 toplam nüfusu ile ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehirdir. İlimize bağlı 8 ilçe bulunur. Ülkemizin çatısı olarak bilinen bu şehre yıl boyunca çok sayıda kişi iş ve gezi amaçlı seyahat yapmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin birçok noktasında farklı türde ve her bütçeye uygun konaklama alanı bulunur. Şimdi ilimizde yer alan bazı konaklama yerlerine birlikte bakalım. Şöyle ki;

Ağrı Otelleri ve Ağrı Otel Fiyatları

1-Ağrı Grand Cenas Hotel: Ağrı merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika olanaklar sunmaktadır. Otel bünyesinde Kapalı havuz, sauna ve Türk hamamı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Grand Ağa Hotel: Ağrı-Doğubeyazıt’ta yer alan bu 4 yıldızlı otel, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi olmak üzere birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hatemoğlu Hotel: Ağrı merkezindeki yayalara özel Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan bu otel, Yakın tarihte hizmette açılmış bir aile otelidir. Burası yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Butik Ertur Hotel: Ağrı-Doğubeyazıt’ta yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Dağ manzaralı otelde barbekü olanakları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Büyük Ağrı Oteli: Ağrı kent merkezinde yer alan bu otel, ziyaretçilerine konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otelin toplamda 52 oda ve 106 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Muhteşem Ağrı Dağı manzaralı odalarında sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Grand Süphan Otel: Ağrı’nın Patnos ilçesinde yer alan bu otel, 2013 yıllında hizmette açılmıştır. Otelin birbirinden güzel 48 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Hotel Grand Derya: Ağrı-Doğubeyazıt’ta yer alan bu otel, İshak Paşa Sarayı’na 6 km ve Ağrı Dağı’na ise 30 km uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Birlik Şahin Hotel: Ağrı kent merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Nuh Otel: Ağrı-Doğubeyazıt’ta yer alan bu otel, toplam 108 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır.  Ağrı Dağı, Buz Mağarası, Nuh’un Gemisi, Meteor Çukuru, İshak Paşa Sarayı gibi turistik yerlere kolayca ulaşabilirsiniz. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Kılıçaslan Hotel: Ağrı kent merkezde yer alan bu otel, yaklaşık 30 yıldır konuklarına hizmet sunmaktadır. 2009 yıllında baştan sona yenilenen bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Bu otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanakları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.


Ağrı Gezi Rehberi hakkında bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Ağrı Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here