Akhisar Otelleri ve Akhisar Otel Fiyatları
Akhisar Otelleri ve Akhisar Otel Fiyatları

Manisa’nın Akhisar ilçesinde yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında edindiğimiz izlenimler ışığında sizi bilgilendirmeye çalışacağız. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz sorulara cevap bulursunuz.

Akhisar Otelleri

Akhisar, Manisa’ya bağlı bir ilçedir. Akhisar ilçesi Manisa il merkezine 52 km uzaklıkta yer almaktadır. Akhisar Manisa’nın en büyük ve en kalabalık ilçesidir. Akhisar ilçesinde yer alan Gediz Nehri ile birleşen Kum Çayı ilçeye doğal bir güzellik katmaktadır.

Göz at ;

 1. Akhisar Gezilecek Yerler
 2. Akhisar Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Akhisar Otelleri ve Akhisar Otel Fiyatları
 4. Manisa Gezilecek Yerler
 5. Manisa’da Gezilecek 10 Yer
 6. Manisa Gece Hayatı
 7. Manisa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 8. Spil Dağı Milli Parkı Nerede Nasıl Gidilir Giriş Ücreti
 9. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 10. Manisa Otelleri ve Manisa Otel Fiyatları
 11. Ege Bölgesi Şehir Otelleri ve Ege Bölgesi Şehir Otel Fiyatları

Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Akhisar Otel Fiyatları

1-Palm City Akhisar: Manisa’nın Akhisar ilçesinde yer alan Palm City Akhisar, bünyesinde başta yüzme havuzu bulunmak üzere birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Seybils Otel Akhisar: Manisa’nın Akhisar ilçesinde yer alan Seybils Otel Akhisar, yıl boyunca hizmet açık olup konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Fayton Hotel Akhisar: Manisa-Akhisar’da yer alan Fayton Hotel Akhisar, 56 odalıdır. Toplam 92 yatak kapasitesine sahiptir.  Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Otel Tütün: Manisa-Akhisar’da yer alan Otel Tütün, 1988 yıllından berri hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Akhisar Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here