gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Mania Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe ve barlarda geçer. Burada çok az sayıda diğer mekanlarda bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam eder.

Manisa 1.396.945 toplam nüfusu ile Ege Bölgesinde En kalabalık 2. büyük şehirdir. Nüfusu kalabalık olmasına rağmen gece hayatı yerel halk tarafında benimsenmemiştir. Bunun sebebi de kentin mütedeyyin yapısından kaynaklanıyor. Burada gece hayatı genelde öğrenciler üzerinde yürütülmektedir.

Göz at ;

  1. Manisa Gezilecek Yerler
  2. Manisa’da Gezilecek 10 Yer
  3. Manisa Gece Hayatı
  4. Manisa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Spil Dağı Milli Parkı Nerede Nasıl Gidilir Giriş Ücreti
  6. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Manisa Otelleri ve Manisa Otel Fiyatları
  8. Ege Bölgesi Şehir Otelleri ve Ege Bölgesi Şehir Otel Fiyatları

İlimizde Celal Bayar Üniversitesinin açılması ile birlikte gece hayatı baya renkli olmuştur. Kent merkezinde öğrenciler için birçok cafe bulunur. Bunun dışında özellikle turistler için ilimizde bulunan otellerde barlar bulunmaktadır. Bu mekanlarda gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

MANİSA EĞLENCE HAYATI

Fenerbahçeliler Lokalı: Manisa merkezinde bulunur. Manisa ilimizin nezih ortamlarından biridir. Burası özel günlerde sevdiklerinizle çok güzel zaman geçirebileceğiniz bir yer. Fenerbahçe logosu ile açılmış olabilir. Fakat bütün takımlara açık bir mekan. Burası Fenerbahçe derbisi olduğu gece tıklım tıklım dolmaktadır. Çok harika bir ortam olmaktadır.

Çamlıca Cafe & Bistro: Manisa ilimizde bulunan bu mekan çok harika bir yerdir. Buraya gelenler çok memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Özellikle burada yiyecek ve içecekler çok lezzetli olup herkesin gelmesini tavsiye ederim.

Manisa Şehir Kulübü: Mansia merkezinden bulunan bu mekan gece tıklım tıklım dolmaktadır. Buraya gelenler çok güzel bir gece geçirme fırsatını yakalamış olur. Burada alkol ve canlı müzik eşliğinde efkarlanabilir. Zaman zaman kalkıp halay çekebilirsiniz.

Altıgen Cafe&Bar: Manisa merkezde bulunan bu mekan tam bir öğrenci yeridir. Buraya genelde üniversite öğrencilerin takıldığı mekandır. Buraya gelenler çok hoş vakit geçirmektedir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here