Amsterdam Otelleri ve Amsterdam Otel Fiyatları
Amsterdam Otelleri ve Amsterdam Otel Fiyatları

Amsterdam Otelleri ve Amsterdam Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı yurt dışı gezinizde size yol arkadaşlığı yapacaktır. Umarım memnun kalırsınız.

Amsterdam Otelleri

Amsterdam şehri Hollanda’nın başkentidir. Kent, ülkenin batısında Kuzey Hollanda eyaletinde bulunmaktadır. gezilip görülecek çok sayıda yer bulunur. Yani Amsterdam’a geldiyseniz en az bir gece konaklamanız gerekecektir.

Göz at ;

  1. Amsterdam Gezilecek Yerler
  2. Amsterdam Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
  3. Amsterdam Gece Hayatı
  4. Amsterdam Otelleri ve Amsterdam Otel Fiyatları
  5. Hollanda’da Gezilecek 10 Yer
  6. Hollanda Nerede?
  7. Hollanda’nın başkenti, şehirleri ve bölgeleri
  8. Hollanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
  9. Paris’ten Amsterdam’a Trenle Basit Gezi Planı

Amsterdam şehrinde konaklama seçenekleri çok fazladır. Burada çok sayıda otel, Butik otel, hostel ve günübirlik evler bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi daha sağlama almış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi Dam Meydanı, Merkez Tren İstasyonu, Rembrandtplein, Spui, Jordaan ve Museumplein bölgelerinde yer alan bazı otelleri size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Amsterdam Otel Fiyatları

1-Conservatorium Hotel: Amsterdam’ın  Oud Zuid bölgesinde yer alan 5 yıldızlı bu otel, yıl boyunca hizmete açıktır. Otel bünyesinde konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 370-790 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Pulitzer Amsterdam: Amsterdam şehir merkezinde yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. 5 yıldızlı bu otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-550 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sofitel Legend The Grand Amsterdam: Amsterdam şehir merkezinde konuklarını ağırlayan bu otel bünyesinde 2 restoran, spa merkezi ve yüzme havuzu bulunur. Otelin odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-680 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Art’otel Amsterdam: Amsterdam şehir merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca misafirlerine en iyi hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde harika bir bahçe, aile odaları, spa ve sağlık merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Waldorf Asstoria Amsterdam: Amsterdam şehir merkezinde yer alan bu otel, bütün yıl boyunca en iyi hizmetlerle konuklarını ağırlamaktadır. Otel bünyesinde başta spa ve sağlık merkezi olmak üzere çok sayıda hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-900 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

Amsterdam Ucuz Otelleri

1-Budget Hotel Manofa: Amsterdam şehir merkezinde yer alan 1 yıldızlı bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde aile odaları ve restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-200 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel des Arts: Amsterdam şehir merkezinde yer alan 2 yıldızlı bu otel, yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Oldukça şık ve konforlu odaları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-250 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hotel The Crown: Amsterdam şehir merkezinde yer alan bu otel, Yıl boyunca ücretsiz İnternet ve aile odalarıyla konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-250 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Hermitage Amsterdam: Amsterdam şehir merkezinde yer alan 2 yıldızlı bu otel, konuklarına yıl boyunca birçok hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-300 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Rembrandt square Hotel: Amsterdam şehir merkezinde yer alan 1 yıldızlı bu otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmet olanaklarıyla ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-240 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz