Antalya Parti Adası Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti
Antalya Parti Adası Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

Antalya ili, Muratpaşa ilçe sınırında yer alan Parti Adası Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi, 2012 yıllında hizmette açılmış harika bir oyun merkezidir.

Çocukların eğlendirerek bir şeylerin öğrenmelerini sağlayan Parti Adası, çocuklarınızla birlikte mutlaka gidip görmeniz gereken yerlerden biridir. Burada uzman öğretmenler eşliğinde oyun alanlarında çocuklarınız oyun oynayabilir, 25 farklı konuya ait atölyelerde (oyuncak yapım, heykel, ahşap boyama, plastik tasarım, porselen boyama  atölyeleri vb.) çocuklarınız yine uzman eğitimcilerle çalışmalar yapabilir. Ya da çocuklarınızın özel günleri(Doğum Günü, sünnet vb..) için parti düzenleyebilirsiniz.

Parti Adası Nerede, Nasıl Gidilir?

Parti Adası, Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Yeşilbahçe Mahallesi, Çınarlı Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için Kırcami hattına binip İş Bankasını geçince ilk durakta inip buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Parti Adası Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

Parti Adası, Pazar Günleri dışında haftanın her günü 10:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Buraya gelen çocuklar 1 saatlik için 11 TL, üyeler için ise 7 TL ücret alınmaktadır. Fiyat ve ulaşım hakkında daha fazla bilgi almak için (0242) 316 88 18 numaralı telefonla iletişime geçin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here