Ataşehir POLİGON 216 Silah Atış Poligonu Nerede Nasıl Gidilir
Ataşehir POLİGON 216 Silah Atış Poligonu Nerede Nasıl Gidilir

Poligon 216 ,Şubat 2018 ‘de ,İstanbul Ataşehir’de  18 yaşını doldurmuş tüm bireylere hizmet vermek amacıyla açılmıştır. Poligonumuz, bu bölgedeki ilk poligondur.

POLİGON 216 Silah Atış Poligonu

Ulaşım bakımından merkezi konumda olup, İstanbul’un tüm semtlerinden metro,dolmuş,otobüs ve metrobüs ile kısa sürede ulaşılabilecek bir konumdadır. Poligon 216 gerçek silah ve gerçek mermi ile atış yapabileceğiniz bir poligondur. Bunun yanı sıra poligonumuzda isteğe bağlı airsoft tabancalarınız ve kuru sıkı tabancalarınızla da atış yapabilmektesiniz.Müşterilerimiz için poligonumuzda hediyelik eşyalar,ok malzemeleri,bıçaklar,kılıflar ve airsoft tüfekler satıştadır.

Adres: Ataşehir Atatürk Mahallesi, Ata3 A2, B3 Blok, Şubat Sk., 34758 İstanbul

18 yaşından küçük bireyler ebeveynleri nezaratinde poligonumuza gelerek atış yapabilmektedir. Poligon 216 ailesi olarak eğitimsiz ve bilinçsiz silahlanmaya karşıyız ; bu sebepten atış öncesi her gelen müşterilerimize uzman eğitmenlerimiz tarafından ücretsiz temel eğitim veriliyor ve eğitim sonrası atış yaptırılıyor. Her zaman önceliğimiz güvenlik.

Müşterilerimizin güvenliği  için atış emniyet talimatı ve poligon talimatları detaylı şekilde poligonumuzda bulunmaktadır.Ruhsatlı silahı olan müşterilerimiz, eğitmenlerimiz eşliğinde kendi silahlarıyla atış yapabilirler. Ruhsatlı silahı olmayan müşterilerimiz için poligonumuzda silahlarımız mevcuttur.

Açılış tarihimizden bu yana hızla büyüyen envanterimizde müşterilerimiz aradığı bir çok çap ve markada silah mevcuttur. Poligon 216’da silah ücreti, poligon kullanım ücreti ve eğitim ücreti alınmamaktadır. Gelen tüm vatandaşlar sadece mermi ücreti karşılığı atışlarını gerçekleştirmektedir.Tüm bunlara ek olarak poligonumuzda silah ve tamir odası mevcuttur.Poligonumuzda aynı zamanda sertifikalı,alanında uzman hocalarımız tarafından silah bakım ve tamir işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz.

Poligonumuzun cafesini de müşterilerimiz ücretsiz olarak kullanmaktadır. Poligon cafe’de atış öncesi ve sonrası çay ve kahvenizi yudumlayarak günün stresinden uzaklaşabilirsiniz. Poligonumuzda 5-10-15-20-25 metre uzaklıktaki hedeflere atış yapabileceğiniz 6 yol mevcuttur.

Aynı anda 6 kişiye hizmet verebilmektedir. Kalabalık gruplar için etkinlik ve organizasyonlarımız mevcuttur. Hem güvenli hem eğlenceli atışların adresi Poligon 216. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok değerli.

Poligon 216, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edildi.Poligonumuz son teknoloji ve modern dizaynıyla dikkat çekiyor. Poligonumuzun açılışından bu yana poligonumuza talep oldukça yüksek.

Onedio ekibi, Star Tv ekibi, ünlü futbolcular, ünlü oyuncular ve ses sanatçılarının da tercihi Poligon 216. Amacımız herkese hitap etmek,bundan ötürü yabancı müşterilerimiz için yabancı dil bilen eğitmenimiz de  mevcuttur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here