Beşiktaş Otelleri ve Beşiktaş Otel Fiyatları
Beşiktaş Otelleri ve Beşiktaş Otel Fiyatları

Beşiktaş Otelleri ve Beşiktaş Otel fiyatları hakkında aklınıza takılan tüm sorulara cevap arayacağız. Buna rağmen aklınıza takılan başka bir soru olursa yorum kısmında bizimle paylaşın lütfen.

Beşiktaş Otelleri

Beşiktaş, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan tarihi bir ilçedir. İlçe sınırları içerisinde çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur. Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi gelmektedir. İş ve tatil seyahati için buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü Beşiktaş’ın her noktasından konaklamak için bir mekan bulunur. Fakat siz yine de buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Umarım memnun kalırsınız. İşte O yerler…

Göz at ;

  1. Beşiktaş Gezilecek Yerler
  2. Beşiktaş Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
  3. Beşiktaş Gece Hayatı
  4. Beşiktaş Otelleri
  5. Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a Nasıl Gidilir?

Beşiktaş Otel Fiyatları

1-Lale Inn Ortaköy: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Sahile oldukça yakın bir konumda yer alır. Yıllın dört mevsimi boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1100-1400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-W İstanbul Hotel: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Akaretler semtinde bulunur. Oldukça şık ve konforlu bir otel olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel çevresinde birçok kafe ve tasarım galerisine ev sahipliği yapmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel: İstanbul’un Beşiktaş ilçe merkezine bağlı Barbaros Bulvarı üzerinde yer alan bu otel, modern olanaklarıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde kapalı havuz, fitness merkezi, sauna ve geleneksel Türk hamamı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Cheya Residence Beşiktaş: İstanbul’un Beşiktaş ilçe merkezinde yer alan bu otel, Beşiktaş İskelesi’ne 750 m uzaklıkta yer bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Chakra Suites: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Dikilitaş Mahallesinde yer alan bu tesis, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada çalışan personeller oldukça güler yüzlü ve sıcak kanlı insanlardır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 420-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Ortaköy Aparts: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Boğaz kıyılarına oldukça yakın bir konumda yer alır. Ev konforunda bulunan bu dairelerde konaklamak için gecelik 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Loren Hotel & Suites: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Konuklarına ev rahatlığını aratmayacak bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Royal Suites Beşiktaş: İstanbul’un Beşiktaş ilçe merkezinde yer alan Royal Suites Beşiktaş, tüm yıl boyunca hizmette açık bir konaklama mekanıdır. Otel bünyesinde birçok hizmet imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Golden Pen: İstanbul’un Beşiktaş ilçe merkezinde yer alan Hotel Golden Pen, bulunduğu konum itibariyle dikkat çekmektedir. Sahile, çarşıya ve birçok tarihi yere yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Belle Vues Hotel: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Otel bünyesinde Türk hamamı, masaj olanakları ve buna benzer hizmetler sunmaktadır. Ayrıca burada bebek bakıcısı ve evcil hayvan kabulü de bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here