gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Bozcaada Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde deniz kenarı restoranlar, meyhane, cafe ve barlarda geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

Bozcaada Çanakkale ilinin ada ilçesidir.  Bozcaada eski zamanlara dayanan tarihi, kendine özgü mimari yapıları, masmavi denizi ve doğal güzelliği ile gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Kısaca huzurun ve sakinliği adası olarak bilinir. Buraya kafa dinlemek için yaz mevsiminde birçok kişi gelir.

Bozcaada’da hareketli bir gece hayatı yoktur. Burada neredeyse canlı müzik çalan mekan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Daha çok deniz kenarındaki restoranlarda yemek yenilip burada denizin manzarasını seyredebilirsiniz.

Bunun dışında  burada bulunan bar, meyhane ve cafelere takılabilirsiniz.  Buraya Gelirseniz Bozcaada Gece Hayatını çok seveceksiniz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

2 YORUMLAR

  1. güzel anlatımınız için teşekkür ederiz, bozcaada otel arayanlar içinde ergin pansiyon olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız

    bozcaada oteleri için (Link için sitemizle görüşmelisiniz.) dan bize ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here