Burdur Otelleri ve Burdur Otel Fiyatları
Burdur Otelleri ve Burdur Otel Fiyatları

Burdur Otelleri ve Burdur Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size pusula olacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında sorabilirsiniz.

Burdur Otelleri

Burdur 261.401 toplam nüfusu ile ülkemizin Akdeniz Bölgesinde bulunur. İlimize bağlı 11 ilçe bulunur. Burada gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur.

Göz at ;

  1. Burdur Gezilecek Yerler
  2. Burdur’da Gezilecek 10 Yer
  3. Burdur Otelleri ve Burdur Otel Fiyatları
  4. Burdur Gece Hayatı
  5. Salda Gölü Nerede, Nasıl Gidilir
  6. Salda Gölü Otelleri ve Salda Gölü Otel Fiyatları
  7. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  8. Burdur Gölü Nerede, Nasıl Gidilir
  9. Burdur Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu

Bu nedenle her yıl iş ve tatil seyahati için çok sayıda kişi burayı ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her bölgesinde mutlaka bir konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi sağlama almış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi siz değerli okurlarımız için bu bölgede bulunan bazı popüler konaklama yerlerini tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Burdur Otel Fiyatları

1-Saklı Göl Evleri: Burdur’un Bucak ilçesinde yer alan bu evler,  özel tasarımlı göl evleri olup harika manzara şölenleri sunmaktadır. Göl kenarında konumlanan otel, toplam 12 odası bulunur. Huzurlu bir tatil keyfi yaşamak için buraya sevdiklerinizle birlikte mutlaka uğrayın derim. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 330-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kayışlıoğlu Otel: Uşak kent merkezde yer alan bu otel, 2016 yıllında hizmette açılmıştır. Şehrin en lüks otellerinden biridir. 30 oda ve 60 yatak kapasitesine sahip bu otel konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Hem iş hem de tatil seyahati konaklamaları için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 290-570 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hotel Lago Di Salda: Burdur’un Yeşilova ilçesi, Salda Gölü kıyısında yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Harika bir manzara eşliğinde sevdiklerinizle birlikte güzel vakit yaşayabilirsiniz. Tesis bünyesinde sauna ve hamam bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sagalassos Lodge & Spa Hotel: Burdur Ağlasun’da yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde başta havuz ve spa merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Otelin tüm odaları dağ manzaralı balkona sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-470 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Murat Sezgin Park Prestij Otel: Burdur merkez de yer alan bu otel 2017 yıllında hizmette açılmıştır. Oldukça modern bir binada konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burası hem iş hem de tatil seyahati için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-400 Tl arasında ücret ödemeniz gerekir.

Burdur Ucuz Otelleri

1-Dilek Apart Hotel: Burdur’un Bucak ilçesinde yer alan bu apart otel, konuklarına ev konforunda harika hizmetler sunmaktadır. Dairede bir evde aradığınız her şey mevcuttur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Özeren 1 Hotel: Burdur kent merkezinde yer alan bu otel, toplam 32 odası ve 55 yatak kapasitesiyle konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Alya Hotel: Burdur’un merkezinde yer alan Alya Hotel, 2000 yıllından berri hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur.  20 oda ve 45 yatak kapasitesiyle her yıl çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Özeren 2 Hotel: Burdur merkezde yer alan bu otel, toplam 27 odası ve 58 yatak kapasitesiyle konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Tefenni Villas: Burdur’un Tefenni ilçesinde yer alan Tefenni Villas, açık havuzu ve dağ manzarasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-30 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz