Burgazada Otelleri ve Burgazada Otel Fiyatları
Burgazada Otelleri ve Burgazada Otel Fiyatları

Burgazada Otelleri ve Burgazada Otel Fiyatları ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi içeren ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur.

Burgazada Otelleri

İstanbul Adaları’ndan biri olan Burgazada’sı İstanbul Adaları’nın büyüklük olarak üçüncüsüdür. Burgazada genellikle kızılçam ormanları ile kaplıdır. 2 kilometrelik genişliğe sahip olan Burgazada yuvarlak biçimi ile dikkat çekmektedir.

Oldukça mistik ve eski bir tarihe ev sahipliği yapmış olan Burgazada tarihi kalıntıları ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen bir konaklama açısından pek sıkıntı yaşamaz.

Çünkü ada üzerinde konaklamak için birçok konaklama alternatifi bulunur. Şimdi bu ada üzerinde bulunan bazı konaklama yerlerine bir göz atalım. Şöyle ki;

Burgazada Otel Fiyatları

1-Pyrgos Otel: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Burgazada’da bulunur. Denizin hemen yanı başında yer alan bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet imkanı bulunur. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Villa Andrea & Butik Otel: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Burgazada’da bulunur. Bahçesi ve dağ manzarasıyla konuklarına harika bir otel hizmeti sunmaktadır.  şehir gürültüsünden uzak, sessiz ve huzurlu bir konaklama için burayı tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Villa Mimosa: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Burgazada’da bulunur. 2009 yılında restore edilmiş tarihi bir konaktır. Bünyesinde harika bir bahçe bulunur. Oldukça hoş bir manzarası var. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Mehtap 45 Butik Otel: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Burgazada’da bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Fiyat kategorisine göre 3 bölüme ayrılmıştır. Bütçenize göre konaklama yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Burgazada Öğretmenevi: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Burgazada’da bulunur. Oldukça temiz bir ortamı bulunur. Buraya gelip uygun fiyatta konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Burgazada Gezi Rehberi hakkında bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Burgazada Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here