Çalış Mevkii Otelleri ve Çalış Mevkii Otel Fiyatları
Çalış Mevkii Otelleri ve Çalış Mevkii Otel Fiyatları

Çalış Mevkii Otelleri ve Çalış Mevkii Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Çalış Mevkii, Muğla’nın Fethiye ilçesinde yer alan bir tatil yöresidir. Özellikle burada yer alan Çalış Plajı oldukça popülerdir. Plaj etrafında çok sayıda konaklama yeri bulunur. Buraya yaz sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı turist uğramaktadır. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada farklı konseptte birçok farklı otel yer alır. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi de sağlama almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Çalış Mevkii Otelleri ve Çalış Mevkii Otel Fiyatları

1-Villa Tala Çalış: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Çalış Mevkiinde yer alan bu villalar, giriş saati 16.00 olup çıkış saatimiz 10.00 ile 10.30 arasıdır. Villa bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip şık ve konforlu bu villalarda harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Lighthouse Alexa Villas: Muğla’nın Fethiye ilçe sınırında bulunan Çalış Plajı’na 2,1 km uzaklıkta yer alır. yıl boyunca hizmet veren açık yüzme havuzu ve barbekü olanaklarıyla size harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 700-1450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Lighthouse Lydia Villas: Muğla’nın Fethiye ilçe sınırında bulunan  Çalış Plajı’na 300 metre uzaklıkta bulunur. Burada  spa küveti de bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 500-1300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sunset Beach Villas Apartments: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Çalış Mevkiinde yer alan Sunset Beach Villas Apartments, Çalış Plajına oldukça yakın bir konumda bulunur. Oldukça şık ve konforlu odalarıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Birbirinden güzel 28 tane odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Manolya Apart: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Çalış Mevkiinde yer alan  Manolya Apart, konuklarına apart konseptinde harika hizmetler sunmaktadır. Odaları oldukça şık ve zarrif bir şekilde dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Fethiye Özcem Apart & Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Çalış Mevkiinde yer alan Fethiye Özcem Apart & Hotel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde muazzam bir yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-530 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Delta Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Çalış Mevkiinde yer alan Delta Otel, panoramik bir Fethiye Körfezi manzarasına sahip olup Çalış plajına oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-520 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Hotel Berlin Fethiye: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Çalış Mevkiinde yer alan Hotel Berlin Fethiye, Denize sıfır bir konumda yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Çalış Plajına oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Eyna Otel Fethiye: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Çalış Mevkiinde yer alan bu otel, Bölgenin en popüler sahili olan mavi bayraklı Çalış Plajı’nın üzerinde yer almaktadır. Denize sıfır bir konumda yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Hera Beach Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Çalış mevkiinde bulunur. Çalış Plajı buraya sadece 20 metre uzaklıktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-220 TL arasında ücret ödeminiz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here