Dalaman Otelleri ve Dalaman Otel Fiyatları

Dalaman Otelleri ve Dalaman Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Muğla ilinin ilçesi olan Dalaman en gözde tatil yerlerimizden biridir. Dalaman ilçesi yeşil tabiatı, mavi bayraklı plajları ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda farklı alternatifte konaklama yerleri bulunur.   Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz.Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Dalaman Otelleri ve Dalaman Otel Fiyatları

1-Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa: Muğla’nın Dalaman ilçesine bağlı Sarıgerme mahallesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1400 TL arasında değişmektedir.

2-Puravida Resorts Seno: Muğla’nın Dalaman ilçesine bağlı Babadag Mevkiinde bulunur. Bir tepe üzerinde konumlanıp gözlerden uzak harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Huzur adına aradığınız her şey burada bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1000 TL arasında değişmektedir.

3-Therme Maris Health & Spa Resort Hotel: Muğla’nın Dalaman ilçesine bağlı Kapukargın Mahallesi, Incebel Mevkiinde bulunur. Otel bünyesinde 3 termal havuz bulunur. Bunun dışında size sularında şifa dağıtmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Dalaman Airport Lykia Resort Hotel: Muğla’nın Dalaman ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesinde bulunur. Bu otel, Dalaman Uluslararası Havaalanı’na 4 km uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde açık ve kapalı havuzlar bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-450 TL arasında değişmektedir.

5-Karacan Park Hotel Dalaman: Muğla’nın Dalaman ilçesine bağlı Ege mahallesi, Kenan Evren Bulvarı üzerinde bulunur. Size ve sevdiklerinize ev konforunda bir hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-400 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here