gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

İstanbul’un Avrupa yasında bulunan Gaziosmanpaşa ilçesinde muazzam doğal güzellikler bulunmaktadır. Bunlardan biri de mesire alanlarıdır. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi sevdikleriyle bilikte gelip harika bir piknik keyfi yaşamaktadır.

Avrupa yakasının en çok tercih edilen piknik alanı olan Gaziosmanpaşa Mesire Alanıdır. Bu mesire alanı 29 Haziran 2018 tarihinde hizmette açılmıştır. Doğa harikası olan bu mesire yerinde Yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurları, basketbol sahaları, kafeterya, çocuklar için özel alanlar, göçmen kuşların geçişlerinin izlenebileceği seyir kulesi ve teras bulunmaktadır. Doğanın tadını çıkaracağınız bu yerde hem keyifli zamanlar geçirebilir hem de doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir piknik keyfi yaşayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Mesire Alanı Nerede Nasıl Gidilir?

Gaziosmanpaşa Mesire Alanı, İstanbul’un Avrupa yasında bulunan Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunur. Buraya ulaşmak için özel aracınızla Gaziosmanpaşa üzerinde tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Gaziosmanpaşa Meydanı ve Küçükköy Merkez’den buraya giden servisler bulunur. Bu servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz