Orasi Senin Burası Benim
Orasi Senin Burası Benim

Merhabalar,

    Ben Gizem Yüksel, orasiseninburasibenim benim sayfam:) Öncelikle instagram sayfamı 2017 yılında açtığımda gezdiğim tatil yaptığım yerlerde, çektiğim fotoğraflardan sevdiklerimi yayınlıyorum.

Gelmiş olduğumuz karantina günlerinde her seyahatimde gitmeden önce tuttuğum notları ve orada ki anılarımı da birleştirerek hem unutmamak kendime anı yaratmak hem de üretmek amaçlı sayfamı baştan düzenlemeye karar verdim.

Seyyah Gizem Yüksel
Seyyah Gizem Yüksel

    Seyahat etmek benim terapim!

 Ekonometri mezunuyum. 5 yıl bankacılık sigortacılık alanında çalıştıktan sonra bir gün istifa ettim 🙂 Eşimin işi gereği sık ve uzun Seyehat ediyor. Yaklaşık bir sene boyunca çok güzel gezileri izin alamadığım için kaçırmıştım 🙂 Yıllık izinlerde tatillerde telafi etsem de sonrasında bunlar birikti ve bir yerde bazı tutkular daha ağır bastı 🙂 Şimdi ön teker nereye arka teker oraya misali beraber geziyoruz 🙂

Gizem Yüksel
Gizem Yüksel

    18 Ülke ve yaklaşık 30 şehir gezdim yurt dışında. Daha çok başındayım 🙂 Ben daha çok kısa sürede ne kadar yer gezilir ve gezdiğimiz yerlerden döndüğümüzde bize oraları anımsatacak kalıcı neler alınır bunun üzerine yazmaya çalışıyorum. Çünkü tatiller dışında gezilerimiz 2-3 gün oluyor. Her seyahat için haftalarca vakit ayırmak imkan dahilince bir durum. Bu yüzden seyahat ettiğimiz yerlerde her gün çok değerli.

Gezgin Gizem Yüksel
Gezgin Gizem Yüksel

    Maldivler-Hong Kong tatili dönüşü valizim başkası tarafından yanlışlıkla alındı, Brezilya’da kredi kartımız kopyalandı, Havana’da güneş kremi yanımda olmadığı için sol tarafım komple yanık gezdim iki gün, Meksika seyahati dönüşü valizim Meksika’da kaldı, benden iki gün sonra geldi :), New York dönüşü sırt çantamı arkadaşımın ananesinin evinde unuttum 🙂 bunun gibi hatırlayamadığım bir sürü anım var ve tabi hepsinden dersler çıkarıldı 🙂

    Şuan Instagram sayfam ve bloğumda çok yeni , Havana ,Sri Lanka, Rio de Janerio’yu anlattım. Devamı da hızlıca geliyor 🙂

Takip etmek isterseniz; Hadi yola çıkalım!

İnstagram: @orasiseninburasibenim

Blog: www.orasiseninburasibenim.com

Herkese bol geziler dilerim 🙂

Gizem Yüksel

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz