Iğdır Otelleri ve Iğdır Otel Fiyatları
Iğdır Otelleri ve Iğdır Otel Fiyatları

Iğdır Otelleri ve Iğdır Otel Fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz bütün sorulara cevap niteliğinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olur.

Iğdır Otelleri

Iğdır 194.775 toplam nüfusu ile Doğu Anadolu bölgemizde bulunan bir ildir. Iğdır ilimize bağlı 4 ilçe bulunur. Hem sınır ili olması hemde şehirde gezilip görülecek birçok yer bulmasından dolayı buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi gelmektedir.

Göz at ;

  1. Iğdır Gezilecek Yerler
  2. Iğdır’ın İlçeleri
  3. Iğdır Gece Hayatı
  4. Iğdır’da Gezilecek 10 Yer
  5. Iğdır Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Iğdır Otelleri ve Iğdır Otel Fiyatları

Buraya iş ve turistik amaçlı gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her bölgesinde birçok konaklama alternatifi bulunur. Buraya gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Fakat buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırırsanız işinizi daha sağlama almış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı popüler mekanları size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Iğdır Otel Fiyatları

1-Hotel Gold Yıldırım: Iğdır şehir merkezinde yer alan bu otel, toplam 50 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-360 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Star Royal Hotel: Iğdır şehir merkezinde yer alan bu 4 yıldızlı otel, 1987 yıllında Yıldızlar Group tarafından hizmette açılmıştır. Şehrin en popüler ve konforlu otellerinden biridir.  Toplamda 68 oda 140 yatak kapasitesiyle konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Odalar harika dağ manzaralı olup oldukça şık ve konforlu bir yapıya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Alkış Hotel: Iğdır Kent merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Modern bir binada konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-İmparator Otel: Iğdır kent merkezinde yer alan bu otel, Ağrı dağı ve orman manzaralı toplam 80 odadan oluşmaktadır. Otel bünyesinde 100 kişilik konferans salonu, 150 kişilik çok amaçlı salon ve 100 kişi kapasitesinde toplantı salonu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Dedemin 2: Iğdır şehir merkezinde yer alan bu otel, 2015 yıllında hizmette açılmıştır. 50 oda 70 yatak kapasitesiyle konuklarına yıl boyunca harika hizmet olanakları sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Oldukça şık ve konforlu odaları bulunur. Müşteri memnuniyete oldukça üst düzeyde tutulmaktadır.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz