gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Iğdır Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde otellerinde disco ve barlarında geçer. Burada birçok eğlence yeri bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam etmektedir.

Iğdır 192.785 toplam nüfusu ile Doğu Anadolu bölgemizde bulunan bir ildir. Iğdır ilimiz nüfusu az olmasına rağmen gece hayatı baya parlak geçmektedir. Iğdır ilimiz bulunduğu coğrafi konumdan tamamen bağımsızdır.

Göz at ;

 1. Iğdır Gezilecek Yerler
 2. Iğdır’ın İlçeleri
 3. Iğdır Gece Hayatı
 4. Iğdır’da Gezilecek 10 Yer
 5. Iğdır Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 6. Iğdır Otelleri ve Iğdır Otel Fiyatları

Burada hayat başka akmaktadır. Bu hayat akışı gece hayatına da yansıtmıştır. Gece hayatı genelde otellere taşınmıştır. Otelde canlı müzik ve alkolü içecekler eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Iğdır kent merkezine gittiğinizde gece eğlencesi bulunan bir otele gidiyorsunuz. Burada canlı müzik eşliğinde sabaha kadar alkol içip eğlenebilirsiniz. İlimizde en çok dikkatimi çeken Azeri kızların yoğunlukta olduğu kadınların burada çalışmasıdır. Otelle girdiğinizde masanıza gelip sizinle pazarlık yapanlar bile oluyor.

Ama burada bir, iki  uyarıda bulunmadan geçemeyecem. özellikle gece hayatı için otellerde çalışan bazı kadınlarda daha önce yapılan baskınlarda bazı hastalıklar tespit edilmiştir. Bu konuyu dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Diğer bir konu ise burada her şeyi önceden pazarlık yapın. Daha sonra hesap çok tuzlu çıkabilir. Şimdi ilimizde bulunan bazı otelleri tavsiye edecem. Umarım memnun kalırsınız.

IĞDIR EĞLENCE HAYATI

 • Hotel Gold Yıldırım
 • Star Royal Hotel
 • Alkış Hotel
 • İmparator Otel
 • Hotel Dedemin

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here