Ildır Otelleri ve Ildır Otel Fiyatları
Ildır Otelleri ve Ildır Otel Fiyatları

Çeşme ilçesine yaklaşık 30 km uzaklıkta bulunan Ildırı beldesinde yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında size bilgi sunacağız. Umarım bu yazı konaklamalarınızda size pusula olur.

Ildır Otelleri

Ildır, İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda turist buraya akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Buraya yolunuz düşerse konaklamanız için size birkaç Otel vb. yeri tavsiye edeceğim. Şöyle ki;

Ildır Otelleri ve Ildır Otel Fiyatları

1-Medis Otel: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ildırı beldesinde yer alan Medis Otel, tüm yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel, denize yürüme mesafesinde bulunur. 4 yıldızlı olan bu otelin odaları muazzam bir manzarası bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Akay Garden Family Club: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ildırı beldesinde yer alan Akay Garden Family Club, 40.000 m2’lik bir alan üzerinde kurulmuştur. Otelin odaları harika bir manzara karşısında kurulmuştur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-700 TL arasında değişmektedir.

3-Herakles Butik Otel: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Ildırı semtinde bulunur. Denize 150 metre uzaklıkta deniz ve doğa manzaralı bu harika otelde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 350-550 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

4-Erythros Butik Otel Beach Restaurant: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ildırı beldesinde yer alan Erythros Butik Otel Beach Restaurant, deniz manzaralı konaklama birimleri ve özel plaj alanı ile yıl boyunca konuklarını ağırlamaktadır. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Villa Blanche Butik Otel: Çeşme – Ildırı’da yer alan Villa Blanche Butik Otel, Tüm yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-370 TL arasında değişmektedir.

6-Çağla Butik Otel: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Sahil beldesi Ildırı’da yer alan Çağla Butik Otel, denize oldukça yakın olup konuklarına yıl boyunca harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here