Ilgaz Otelleri ve Ilgaz Otel Fiyatları

Ilgaz Otelleri ve Ilgaz Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım tatil seyahatinizde size bir pusula olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Ilgaz, Çankırı ilimize bağlı 12 ilçesinden biridir. İlçe şehir merkezine yaklaşık 63 km uzaklıktadır. Daha çok Kastamonu ve Çankırı illeri arasında yer alan Ilgaz Dağı Milli Parkı Ilgaz Dağını kapsamaktadır. Burada bulunan Kayak Merkezi sayesinde buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Her mevsim farklı bir renge bürünen Ilgaz Dağı Milli Parkı, kış aylarında daha bir canlı olmaktadır. Burada konaklamak için çok sayıda otel, pansiyon, butik otel ve günübirlik daireler bulunur. Burada her bütçeye uygun konaklama yeri bulmak mümkündür. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta konaklama yeri bulursunuz. Burada bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Ilgaz Otelleri ve Ilgaz Otel Fiyatları

1-Doruk Otel Ilgaz: Çankırı’nın Ilgaz Doruk Mevkiinde bulunur. Çam ormanları arasında huzur dolu bir atmosferde gönlünüzce tatil yapabilirsiniz. Kayak merkezi tesislere oldukça yakın bir yerde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 360-750 TL arasında değişmektedir.

2-Ilgaz Otel: Çankırı’nın Ilgaz ilçe sınırında bulunur. Tesis bünyesinde çok sayıda farklı hizmet etkinlikleri bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-700 TL arasında değişmektedir.

3-Ilgaz Armar Yıldıztepe Hotel: Ilgaz Kayak Merkezi’ne sadece 10 km uzaklıkta bulunan otelde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok hizmet verilmektedir. Burada doğa sporlarıyla dolu bir eğlence sizi beklemektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ferko Ilgaz Mountain Resort: Çankırı – Ilgaz’da Ilgaz Dağı Milli Parkı içerisinde konumlanan otel, yılın dört mevsimi konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde kapalı havuz da bulunur. Kayak tesislerine de oldukça yakındır. Dağ manzaralı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-500 TL arasında değişmektedir.

5-Akbak Tuz Otel: Çankırı’nın Ilgaz ilçesine bağlı Samsun İstanbul Yolu 4 Yol Mevkiinde bulunur. Tesiste misafirlerine farklı sağlık uygulamaları yapılmaktadır. Otel bünyesinde 4 tuz odası ve sauna mevcuttur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here