Kahramanmaraş Otelleri ve Kahramanmaraş Otel Fiyatları
Kahramanmaraş Otelleri ve Kahramanmaraş Otel Fiyatları

Kahramanmaraş Otelleri ve Kahramanmaraş Otel Fiyatları ile ilgili izlenim ve bilgilerimizi siz değerli okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Maraş Otelleri

Kahramanmaraş, 1.127.623 toplam nüfusu ile Akdeniz bölgemizde yer alan bir şehirdir. İlimize bağlı 11 ilçe bulunur. Buraya her yıl çok sayıda kişi iş ve turistik amaçlı seyahat yapmaktadır.

Buraya gelenler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her bölgesinde birçok konaklama alternatifi bulunur. Yapmanız gereken tek şey buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın.

Göz at ;

  1. Kahramanmaraş Gezilecek Yerler
  2. Kahramanmaraş’da Gezilecek 10 Yer
  3. Kahramanmaraş Gece Hayatı
  4. Kahramanmaraş Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  6. Kahramanmaraş Otelleri ve Kahramanmaraş Otel Fiyatları
  7. Kahramanmaraş Paintball Orman Park Nerede, Nasıl Gidilir?

Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi Maraş şehrinde yer alan bazı popüler konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Maraş Otel Fiyatları

1-Ramada Kahramanmaraş Hotel: Maraş şehir merkezinde yer alan bu 4 yıldızlı otel, Tüm yıl şık ve konforlu bir binada konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanakları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyifli bir konaklama imkanı yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 900-1200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Clarion Hotel Kahramanmaraş: Maraş şehir merkezinde yer alan bu 5 yıldızlı otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. İş ve turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sular Hotel: Kahramanmaraş’ta merkezi bir konumda yer alan bu otel, şehrin kapalı çarşısının hemen yanında yer alır. Şık ve konforlu bir binada konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hampton by Hilton Kahramanmaraş: Maraş merkezinde yer alan bu otel, Kapalı Çarşı, Kale ve şehir müzesine oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Alcazar: Kahramanmaraş’ın kalbinde yer alan bu otel, Şehrin tarihi mekanlarına oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Kahramanmaraş Ucuz Otelleri

1-Elbistan Garden Hotel: Maraş-Elbistan’da yer alan bu otel, evcil hayvan dostu konaklama hizmeti sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Blc Otel: Kahramanmaraş Merkez’de yer alan bu otel,  konuklarına lüks bir binada hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Tesisin 150 kişilik şehir manzaralı teras restoranı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir

3-Akıncılar Apart Otel: Kahramanmaraş Merkez’de konuklarını ağırlayan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup misafirlerine harika hizmet olanakları sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip huzurlu ve keyifli bir tatil imkanı yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kazancı Otel: Kahramanmaraş merkezde yer alan bu otel, 36 oda 72 yatak kapasitesiyle konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. İş ve turistik amaçlı seyahatlerinizde buraya gelip rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kentpark Premium Hotel: Kahramanmaraş’ta yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelde evcil hayvan kabul edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz