Kartalkaya Otelleri ve Kartalkaya Otel Fiyatları

Kartalkaya Otelleri ve Kartalkaya Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım kışın içinizi ısıtacak bu kayak merkezinde bu yazı da size pusula olur.

Bolu il sınırları içerisinde, Köroğlu Dağları üzerinde yer alan Kartalkaya kayak merkezi ülkemizin en önemli kayak merkezlerinden biridir. Çam ormanlarıyla kaplı olan kayak merkezinde ormanlık alanda ağaçların içinde kayak yapabilirsiniz. Kartalkaya kayak merkezi ülkemizin en önemli 5 kayak merkezinden biri olma özelliğine sahiptir. Geniş bir alana sahip olan Kartalkaya kayak merkezinde kayak sezonu genellikle aralık ayının ilk haftasından başlayıp mart ayının sonuna kadar devam etmektedir. Kış sezonunda buraya çok sayıda ziyaretçi akmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda bir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada her bütçeye uygun çok sayıda konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Kartalkaya Kayak Merkezinde bulunan bazı otelleri size önereceğiz. İşte o yerler…

Kartalkaya Otelleri ve Kartalkaya Otel Fiyatları

1-Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort: Bolu-Kartalkaya Mevkiinde bulunur. Kartalkaya’da kayak pistlerinin hemen yanı başında bulunur. Buraya kışın gelip sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1700-2500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Grand Kartal Otel: Bolu-Kartalkaya Mevkiinde bulunur. Harika bir manzarası bulunan otelde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 1240-2000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Dorukkaya Ski Mountain Resort: Bolu Kartalkaya’da yer alan Dorukkaya Ski Mountain Resort oteli, Kışın içinizi ısıtacaktır. Burada harika hizmetler verilmektedir. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1100-1600 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Kartal Otel Kartalkaya: Bolu – Kartalkaya’da yer alan Kartal Otel, kış aylarında keyifli kayak yapma olanağı sunuyor. Yıl boyunca burada misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 990-1200 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Grand Baysal Otel: Bolu merkezine bağlı Kartalkaya Yolu Üzeri Sarıalan Yaylasında bulunur. Kayak merkezine oldukça yakındır. Burada kış aylarında sevdiklerinizle gelip içinizi ısıtabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 530-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Özcan Dağ Evi & Alabalık: Bolu Kartalkaya’ya bağlı Sarıalan noktasında bulunur. Burada misafirlerini en iyi hizmetlerle ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here