Kayseri Otelleri ve Kayseri Otel Fiyatları

Kayseri Otelleri ve Kayseri Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Bu yazı umarım iş ve gezi seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kayseri Otelleri

Kayseri 1.358.980 nüfusu ile İç Anadolu Bölgemizin şirin bir şehridir. Şehirde çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur. Bunun yanında birde ticaret şehri ekleyince buraya her yıl çok sayıda ziyaretçi gelir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler.

Göz at ;

  1. Kayseri Gezilecek Yerler
  2. Kayseri’de Gezilecek 10 Yer
  3. Kayseri Gece Hayatı
  4. Kayseri Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  6. Kayseri Otelleri ve Kayseri Otel Fiyatları

Çünkü şehirde çok sayıda konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde veya telefonla arayıp rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz.

Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Kayseri ilimizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk 7 tanesi lüks kategorinden son 5 tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir.  İşte o yerler…

Kayseri Otel Fiyatları

1-Magna Pivot Hotel: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Erciyes Dağı’nın eteklerinde kurulan bu otelde harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Huzur adına aradığınız her şey burada bulabilirsiniz. Sevdiklerinizle kışın içinizi ısıtacak bir yer arıyorsanız burası doğru adres olabilir. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 860-970 TL arasında değişmektedir.  

2-Mirada Del Lago: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Kayak pistlerine sadece 300 metre uzaklıkta bulunan bu otelde konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 830-950 TL arasında değişmektedir.  Otel bünyesinde eğlence adına her şeyi bulabilirsiniz.

3-Ramada Resort Erciyes: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Dağ ve göl manzarasına sahip bu otel, 70 oda & 2 kral dairesi bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir kış tatili geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 670-930 TL arasında değişmektedir.  

4-Mirada Del Monte: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Kayak merkezine yakalaşık 200-300 Metre uzaklıkta bulunur. Kış aylarında sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla kayak yapmak isteyenlerin uğradığı bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 670-900 TL arasında değişmektedir.  

5-Grand Eras Hotel Erciyes: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Dağ manzarasına sahip burada yetişkinler ve büyükler için oldukça keyif verici aktiviteler bulunur. Kayak merkezine de oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 480-850 TL arasında değişmektedir.  

6-Radisson Blu Hotel Kayseri: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı Hunat Mahallesi, Sivas Bulvarı üzerinde bulunur. Bulunduğu konum ve panoramik şehir manzarasıyla dikkat çekmektedir. Burası her yıl çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 320-800 TL arasında değişmektedir. 

7-Hilton Kayseri:  Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Cumhuriyet Meydanı, İstasyon Caddesi üzerinde bulunur. Hem iş hem seyahat amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. 5 yıldız bu harika otelde kalmak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 300-750 TL arasında değişmektedir. Otel bünyesinde çok farklı hizmetler bulunur. 

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Emin Koçak Hotel: Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Örnek Evler Mahallesi, Kocasinan Bulvarı üzerinde bulunur. Otel 66 oda ve 150 yatak kapasitesine sahiptir. 4 yıldızlı bu otelde kalmak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 90-170 TL arasında değişmektedir. 

2-Hotel Alba Kayseri: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı Camikebir Mahallesinde bulunur. 2010 yıllında 30 odayla hizmette açılan otel müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaya devam etmektedir. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 100-200 TL arasında değişmektedir.

3-Vatan Konukevi: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı Şehit Nazımbey Mahallesinde bulunur. Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu nedenle sıkça tercih edilen bir yer olmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-220 TL arasında değişmektedir.

4-Nüzhet Hotel: Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Fatih Mahallesi, Kocasinan Bulvarı üzerinde bulunur. Buraya iş ya da seyahat amaçlı geldiyseniz konaklamak için en uygun yerlerden biridir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-240 TL arasında değişmektedir.

5-Prestij Life Residence: Kayseri’nin Talas ilçesine bağlı Mevlana Mahallesinde bulunur.  Ev konforunda bir konaklama hizmeti sunan residans, misafirlerine harika konaklama hizmeti sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-250 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here