Kıyıköy Otelleri ve Kıyıköy Otel Fiyatları
Kıyıköy Otelleri ve Kıyıköy Otel Fiyatları

Kıyıköy Otelleri ve Kıyıköy Otel Fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap olacak mahiyette bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bize yazın.

Trakya bölgesinde Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı bir tatil beldesi Kıyıköy; İstanbul’a 164 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Karadeniz’in sahilinde bulunan Kıyıköy yeşil doğası ve denizin mavisi ile muhteşem bir güzellik oluşturmaktadır. Kıyıköy ilçesinde denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz birçok yer bulunduğu gibi tarih meraklıları içinde birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda ziyaretçi uğramaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Kıyıköy’de her bütçeye uygun konaklama yerleri bulunur. Size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi garantiye alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek işitiyorum. Şöyle ki;

Kıyıköy Otelleri ve Kıyıköy Otel Fiyatları

1-Hotel Endorfina Hotel: Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Odaları harika deniz manzarasına sahiptir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kıyıköy Resort Hotel: Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy Beldesinde bulunur. Bu otel, deniz manzaralı havuzu ve restoranıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Birbirinden harika 24 odası bulunur. Hayvan dostu olarak da bilinen bu otel sevdiklerinize birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Atakale Butik Otel: Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy Beldesinde bulunur. Doğayla iç içe bir konaklama imkanı sunan bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otelin tüm odalarında özel banyo bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kıyıköy Limon Otel: Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy Beldesinde bulunur. Harika bir deniz ve doğa manzarasına sahip bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kıyıköy Damla Apart Pansiyon: Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy Beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada ev konforunda bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here