Kocaali

Kocaali Sakarya iline bağlı bir ilçedir. Kocaali ilçesi Sakarya il merkezine 80 km uzaklıkta yer almaktadır. Kocaali ilçesi Karadeniz kenarında yer alan Sakarya ilinin en batıdaki ilçesidir. Kocaali ilçesi doğal güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. Kocaali ilçesinde yer alan gezilecek yerler şunlardır:

Kocaali Plajı: Kocaali ilçesi yaklaşık 14 km uzunluğunda, 500 metre genişliğinde kum plaja sahiptir. Kolay ulaşımı ve eşsiz güzelliğinden dolayı Kocaali Plajı bölgenin en çok tercih edilen plajlarındandır. İnce kumu, güneşi ve eşsiz manzarası ile Kocaali Plajında denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Kocaali Plajında gün batımını izleyip harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Melen Çayı: Yığılca ilçesinden doğan Melen Çayı Kocaali ilçesine bağlı Melen Köyünden geçmektedir. Melen Çayı adını bu köyden almıştır. Melen Çayında rafting yapılmaktadır. Rafting parkurları Dokuz Değirmen Köyünde başlayıp Beyler Köyünde sona erer. Melen Çayının muhteşem manzarasına karşı oturup keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Kocaali Hangi Şehirde
Kocaali Haritası
Kocaali Nerede
Kocaali Sahil Plajı
Kocaali Sakarya
Kocaali

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here