Kundu Otelleri ve Kundu Otel Fiyatları

Lara-Kundu Otelleri ve Lara-Kundu Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapar. Sorularınız için yorum kısmında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kundu, Antalya merkeze bağlı bir tatil beldesidir. Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünde pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada yeteri derecede konaklama alanları bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Kundu Otelleri ve Kundu Otel Fiyatları

1-IC Hotels Residence: Antalya’nın Kundu beldesine bağlı Özlü Köyü, Kocaçam Mevkiinde bulunur. Antalya şehir merkezine sadece 25 km uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde kocaman bir bahçe, harika yüzme havuzları, SPA merkezi ve diğer alternatifler bulunur. Huzur ve tatil adına aradığınız her şey bu otel bünyesinde bulabilirsiniz. 5 yıldızlı bu harika tesiste konaklamak için gecelik 2500-3500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Venezia Palace Deluxe Resort Hotel: Antalya kent merkezine bağlı Kundu Beldesinde bulunur. Burada  Venedik rüyasını yaşayacağınız harika bir yerdir. Venedik’te bulunan kanallar ve tarihi yapıların aynısı burada yapılmıştır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde her şey mevcuttur. Bu 5 yıldızlı otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-WOW Kremlin Palace: Antalya kent merkezine bağlı Kundu Beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde su sporları olmak üzere çok sayıda farklı hizmet bulunur. Burada sevdiklerinizle unutamayacağınız bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. 5 Yıldızlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 540-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kervansaray Kundu Beach Otel: Antalya kent merkezine bağlı Kundu Beldesinde bulunur. Denize sıfır konumda, 135 metrelik plajıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya gelen biri tatil adına aradığı her şey fazlasıyla burada bulunur. Toplam 400 odaya sahip bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sherwood Breezes Resort: Antalya kent merkezine bağlı Kundu Beldesinde bulunur. Antalya Merkez’e 18 km, Antalya Havalimanı’na ise 10 km. uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde başta havuz olmak üzere birçok farklı hizmet alternatifleri bulunur. 5 Yıldızlı bu tesiste konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here