Lara Otelleri - Lara Antalya Otel Fiyatları
Lara Otelleri - Lara Antalya Otel Fiyatları

Lara Otelleri – Lara Antalya Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı ele aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Lara, Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Ülkemizin en uzun kumsalına sahiptir. Yaz turizmi denilince akla ilk gelen yerlerden biridir. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akmaktadır. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda farklı alternatif bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Lara tatil beldesinde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk 7 tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste..

Lara Otelleri – Lara Antalya Otel Fiyatları

1-The LifeCo Hotel: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. 5 yıldızlı olan bu otel gecelik olarak yaklaşık 2100-2150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Otelde Kapalı ve sezonluk açık havuzu, güzellik uygulamaları, SPA ve sağlıklı yaşam olanaklarıyla müşterilerine harika bir tatil yapma fırsatı sunuyor.

2-Royal Wings Hotel: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Tesis bünyesinde 9 alakart restorant, 10 bar ve 4 açıkbüfe restorant  hizmet vermektedir. Bunun dışında açık havuz, hamam ve spa merkezi bulunur. Sevdiğinizle buraya gelip harika bir tatil keyfi sürebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Limak Hotels Lara De Luxe: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün yanı sıra otel bünyesinde havuz, hamam, spa merkezi ve gece mekanları bulunur. Buraya sevdiğinizle gelip hayalinizdeki balayı tatilinizi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 990-1300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Delphin İmperial Lara: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. Harika bir manzara da konumlanan otel bünyesinde başa restoran ve yüzme havuzu olmak üzere birçok farklı hizmet yer alır. Burada konaklamak için geceliği 480-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Royal Seginus: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. 2017 yıllında hizmette açılan bu tesis bünyesinde harika hizmetler vermektedir. Burada konaklamak için geceliği 475-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Otel Royal Holiday Palace Lara: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. Harika bir manzara da konumlanan otel bünyesinde birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için geceliği 475-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Fame Residence Lara & Spa: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. 5 yıldızlı bu otel Lara merkezinde bulunur. Burada harika gece mekanları da bulunur. Sevdiklerinizle burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 450-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Lara Hadrianus Otel Antalya: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur.  Alışveriş merkezine oldukça yakın bir konumda bulunur. OOtel bünyesinde yüzme havuzları bulunur. Burada konaklamak için gecelik 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Atalla Hotel: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. Merkezi bir konumda olduğundan dolayı eğlence, iş ve alışveriş noktalarına yürüyerek ulaşabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 90-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Tourist Hotel Antalya: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. 2013 yıllında kendini yenileyen otel,  deniz ve Düden Şelalesi manzaralı odalarıyla misafirlerine manzara şölenleri sunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Green Beyza Hotel: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. Lara sahiline oldukça yakın bulunan otel, misafirlerine harika bir tatil keyfi sürmektedir. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Madi Hotel Lara: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. Lara sahiline oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada sevdiklerinizle ev sıcaklığında ve gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here