Limak Otelleri ve Limak Otel Fiyatları
Limak Otelleri ve Limak Otel Fiyatları

Limak Otelleri ve Limak Otel Fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz bütün sorulara cevap niteliğinde bir yaz kaleme aldık. Umarım memnun kalırsınız. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

İlk başta Limak otelleri nedir sorusuyla başlamak isityorum. Evet Limak Otelleri, Ülkemizin birçok şehrinde özellikle de Akdeniz’e kıyısı bulunan tatil beldelerinde yer alan  lüx ve kaliteli hizmet anlayışını temel ilke edinmiş zincir otellerdir. Bu oteller size harika hizmet olanakları sunmaktadır. Bu otellerden kalmak için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekir. Hepsi oldukça şık ve konforlu otellerdir. Şimdi bazı Limak Otellerini sizinle paylaşmak istiyorum. Şöyle ki;

Limak Otelleri ve Limak Otel Fiyatları

1-Limak Cyprus Deluxe Hotel: Kıbrıs’ın Bafra mevkiindeki bu tesis; İskele merkeze 12 km, Magosa şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Tesisin toplam 598 odası bulunur. Oldukça şık ve konforlu bu odalarda harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Balayı için de oldukça uygun bir tesistir.

2-Limak Hotels Lara De Luxe: Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün yanı sıra otel bünyesinde havuz, hamam, spa merkezi ve gece mekanları bulunur. Buraya sevdiğinizle gelip hayalinizdeki balayı tatilinizi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 990-1300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Limak Hotels Atlantis: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek-İleribaşı mevkiinde yer alır. Denize sıfır bir konumda yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde harika hizmetler yer alır. Buraya sevdiğinizle gelip hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Huzurlu bir tatil için bu mekanı seçebilirsiniz. 5 yıldızlı şık ve konforlu bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-1100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Limak Termal Butik Hotel: Yalova’nın Termal ilçesine bağlı Gökçedere beldesinde bulunur.  Modern binası ve konaklama birimleriyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 650-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Limak Hotels Atlantis: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek-İleribaşı mevkiinde yer alır. Denize sıfır bir konumda yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde harika hizmetler yer alır. Buraya sevdiğinizle gelip hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Huzurlu bir tatil için bu mekanı seçebilirsiniz. 5 yıldızlı şık ve konforlu bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Limak Limra Hotel: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Kiriş mevkiinde bulunur. 350 metre uzunluğunda harika bir plaj bulunur.  5 yıldızlı  bu otelin bünyesinde 4 açık havuzu, 1 kapalı havuzu ve 1 ısıtmalı havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik 500-940 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

7-Limak Arcadia Golf Resort: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semti, İskele mevkiinde bulunur. 5 yıldızlı bir tesis olup harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik 490-930 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Limak Eurasia Luxury Hotel: İstanbul Anadolu yakasında yer alan Beykoz’un Kavacık semtinde  faaliyet gösteren bu tesis, hem iş hem de eğlence amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Tesisin toplam 197 oda bulunur. Tesis bünyesinde spa merkezi, restoran, balo salonu, bar, yüzme havuzları, hamam, sauna ve fitness merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Limak Ambassadore Hotel: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Gaziosmanpaşa mahallesinde yer alan bu otel, butik ve özel hizmet anlayışı ile yıl boyunca hizmette açıktır. Merkezi konumda bulunduğu için çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here