Magosa Otelleri ve Magosa Otel Fiyatları
Magosa Otelleri ve Magosa Otel Fiyatları

Magosa Otelleri ve Magosa Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı turistik amaçlı konaklamalarınızda size yol arkadaşlığı yapacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bize sorabilirsiniz.

Magosa ya da diğer ismiyle Gazimağusa , Kıbrıs Adası’nda, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde liman kentidir. KKTC’nin en önemli liman kenti olarak bilinmektedir. Bu nedenle yıl boyunca buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü adanın her noktasında çok sayıda konaklama yeri bulunur. 5 yıldızlı şık ve konforlu otellerden tutun, daha ucuz butik otellere kadar her bütçeye uygun bir konaklama yeri bulabilirsiniz. Fakat size tavsiyem işinizi sağlama bağlamak için buraya gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Magosa Otelleri ve Magosa Otel Fiyatları

1-Arkin Palm Beach Hotel: Magosa Mevkii’ndeki tesis, Gazimagosa şehir merkezine 5 km uzaklıkta yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Birbirinden harika 102 odası bulunur. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Merit Cyprus Gardens Resort & Casino: İskele mevkiinde yer alan bu tesis, İskele merkeze 3 km, Gazimağusa merkeze 17 km uzaklıkta bulunur. 400 dönümlük  bir arazi üzerinde kurulu bu tesisin 5 Villa, 13 Suit ve 64 Standart Odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Salamis Bay Conti: Gazimağusa Mevkii’ndeki bu tesis, Gazimağusa merkeze 8 km uzaklıkta bulunur. 65.000 dönümlük bir arazi üzerinde kurulan bu tesis birbirinden harika 574 odası bulunur. Otel bünyesinde başta spa ve sağlık merkezi olmak üzere birçok gece ve eğlence mekanı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Ayrıca balayı içinde oldukça hoş bir tesistir.

4-Port View Hotel: KKTC’nin tarihi Gazimağusa şehrinde bulunuyor. Otel harika bir Akdeniz manzara şöleni sunmaktadır. Otel bünyesinde spa merkezi, sauna, kapalı havuz ve güneşlenme terası yer almaktadır. Burada konaklamak için gecelik 300-650 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

5-Oscar Park Hotel: Yeniboğaziçi mevkiinde yer alan bu tesis, Gazimağusa merkeze 5 km uzaklıkta bulunur. Tesis bünyesinde 48 Deluxe, 6 Single ve 4 Standart oda olmak üzere 58 oda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here