Mekke Otelleri ve Mekke Otel Fiyatları
Mekke Otelleri ve Mekke Otel Fiyatları

Mekke Otelleri ve Mekke Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir makale kaleme aldık. Umarım işinize yarar. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Mekke ya da Mekke-i Mükerreme, Suudi Arabistan’a bağlı dini bir kenttir. Peygamber efendimizin doğduğu şehir olup İslam dini açısında önemli bir yerdir. Buraya yıl içerisinde dünyanın birçok yerinde hac görevi yapmak için çok sayıda ziyaretçi gelir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Mekke merkezinde çok sayıda lüks otel bulunur. Bunun dışında her bütçeye uygun bir konaklama yeri de bulmak mümkündür. Şimdi burada yer alan bazı popüler mekanları size önermek istiyorum. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Mekke Otelleri ve Mekke Otel Fiyatları

1-Hilton Suites Makkah:  Mekke’de yer alan bu otel, 5 yıldızlı şık ve konforlu odalarıyla konuklarına harika hizmet imkanları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet alanı bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde kalabilirsiniz.

2-Raffles Makkah Palace:  Mekke’de yer alan bu otel, 214 odasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Kabe,  Al Masjid Al Haram,  Zamzam Well, Jaba Al-Nour gibi kutsal yerlere oldukça yakın bir konumda yer alır. Otelin manzarası oldukça nezihtir.

3-Dar Al Tawhid Intercontinental: Mescid-i Haram’ın hemen karşısında yer alan bu otel, harika hizmet olanaklarıyla konuklarına iyi bir konaklama imkanı sunmaktadır. Otel bünyesinde başta havuz ve SPA  merkezi olmak üzere çok sayıda hizmet olanağı bulunur.

4-Makkah Hilton Hotel: Mekke kent merkezinde yer alan bu otel, toplam 798 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet alanı alanı bulunur. Güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlerine iyi hizmet sunmaktadır.

5-Makkah Clock Royal Tower – Fai: Mekke’de yer alan bu otel, Şık ve zarif döşenmiş odalarıyla konuklarına harika hizmet sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi sunmaktadır.

6-Movenpick Hajjar: Mekke’de yer alan tesisin zarif ve şık hatlara sahip odalarında misafirlerine harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet alanı bulunur.

7-Swissotel Makkah: Mekke’de yer alan bu otel, bünyesinde barındırdığı hizmetlerle konuklarına iyi hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde yer alan odalar oldukça şık ve konforludur.

8-Le Meridien: Mekke’de yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya gelenler sevdikleriyle birlikte harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Dini yerlere de oldukça yakın bir konumda bulunur.

9-Al Shohada: Mekke’de yer alan bu otel, 494 harika odasıyla misafirlerini en iyi koşulda ağırlamaktadır. Kutsal Mecid-i Haram’a yürüme mesafesinde konumlandırılmıştır. Buraya gelenler memnun olarak ayrılmaktadır.

10-Makkah Hilton Towers:Mekke’nin merkezinde yer alan bu otel, konuklarına şık ve konforlu bir konaklama tarzı sunmaktadır. Dini yerlere oldukça yakın bir konumda yer alır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here