Milas Otelleri ve Milas Otel Fiyatları
Milas Otelleri ve Milas Otel Fiyatları

Milas Otelleri ve Milas Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenim ve gözlemlerimize dayanarak size bir yazı sunduk. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Milas; Muğla’nın ikici büyük ilçesidir. Milas ilçesi Muğla il merkezine 64 km uzaklıkta yer almaktadır. Çam ağaçları ile kaplı çevresi ve masmavi denizi ile dikkat çeken Milas önemli bir turizm bölgesidir. Milas ilçesinde çok sayıda doğal güzellik bulunmaktadır. 27 tane antik kenti içinde barındıran bir tarih hazinesi olan Milas ilçesinde çok sayıda tarihi yer bulunmaktadır. Bu nedenle her yıl buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her noktasında her bütçeye uygun birçok konaklama alternatifi bulunur. Tek yapmanız gereken şey, buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi bu tatil beldesi Milas’da yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Milas Otelleri ve Milas Otel Fiyatları

1-Six Senses Kaplankaya: Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Bozbük beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde harika bir havuz, özel plaj ve teras bulunur. Bunlar dışında ayrıca farklı hizmetlerde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 2000-2800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Yalıçapkını Boutique Hotel: Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Boğaziçi Köyü’nde yer alan bu otel, bünyesindeki sonsuzluk havuzu ve deniz manzaralı konaklama birimleriyle huzur dolu bir konaklama keyfi sunmaktadır. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve SPA merkezi olanakları olmak üzere birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-880 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

 

3-Selenes Pansiyon: Muğla’nın Milas ilçesi, Bafa Gölü’ne bakan yamaçta bulunur. Pansiyon bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada ev konforunda harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-570 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Turquoise Resort Apartments: Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Boğaziçi Köyü’nde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup ev sıcaklığında bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Bu tesis bünyesinde mini golf sahası, özel plaj alanı, kapalı yüzme havuzu ve spa merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Martı Pansiyon Ören: Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ören Köyünde yer alan bu pansiyon. Yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına ev sıcaklığında bir hizmet konforu sunmaktadır. Denize ve plaja oldukça yakın bir konumda yer alan bu pansiyon, harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Milas Ucuz Otelleri

1-Silva Oliva Hotel & Farm: Muğla’nın Milas ilçesi, Bafa Gölü Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan Silva Oliva Hotel & Farm, doğa ile iç içe bir konumda yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel gölün hemen yanı başında bulunup harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Grand Sahil Otel: Muğla’nın Milas ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hayal Pansiyon & Restaurant: Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Kıyıkışlacık mevkiinde yer alan bu pansiyon, konuklarına ev konforunda hizmet sunmaktadır. Pansiyon bünyesinde özel plaj alanı ve yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Flamingo Country Club Apartment Complex: Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Boğaziçi Köyü’nde yer alan Flamingo Country Club Apartment Complex, birbirinden harika  toplam 668 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte  gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here