Paintball Oyun Alanı
Paintball Oyun Alanı

Ege’nin kalbi olarak bilinen Muğla şehrinde bulunan Paintbal Oyun sahaları hakkındaki izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun dışında Muğla Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Dünyada en çok ilgi gören paintbal oyunu, Muğla halkı tarafından da oldukça beğeni kazanmıştır. Burada 5 tane paintball oyun sahası bulunmaktadır. Her yıl çok sayıda kişi bu oyun alanlarına gelip harika vakit geçirirler. Şimdi Muğla ilimizde bulunan sahaları tek tek ele almak istiyorum. Şöyle ki;

1-Muğla- Gökova Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Muğla-Gökova Paintball Oyun Alanı, Muğla-Gökova Dörtyol üzerinde bulunur. Doğa içerisinde harika vakit geçirebilirsiniz. Buraya ulaşım oldukça rahattır. Bilgi ve rezervasyon için 0535 292 5310 numaralı telefonla iletşime geçin.

2-Yeşil Vadi Eğlence Merkezi PaintBall Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Yeşil Vadi Eğlence Merkezi PaintBall Oyun Alanı, Muğla’nın Menteşe ilçesine bağlı Kötekli mahallesinde bulunur. Buraya ulaşmak için şahsi aracınızla veya toplu taşıma araçları kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Rezervasyon ve daha fazla bilgi için 0553 715 08 48 numaralı telefonla iletişim kurun.

3-Akçapınar Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Akçapınar Paintball Oyun Alanı, Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akçapınar mahallesinde bulunur. Akçapınar, il merkezi Muğla’ya 42 km, ilçe merkezi Ula’ya 20 km uzaklıkta bulunur. Buraya şahsi aracınızla veya buraya giden servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

4-Fethiye Oscar Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Fethiye Oscar Paintball Oyun Alanı, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ocakköy Mevkii Im Acedemy Arkası Sahrasu Otel Yolu Üzerinde bulunur. Bu saha 2013 yıllında  2.000 m² bir arazi üzerinde hizmette açılmıştır. Buraya ulaşmak oldukça basittir. Toplu taşıma veya şahsi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilgi ve rezervasyon için 05444751743, 05434751743, 05364094719 numaralı telefonları ile iletişime geçin.

5-Yahşi Park Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Yahşi Park Paintball Oyun Alanı, Bodrum Yahşiyalı yolu üzerinde bulunur. Buraya ulaşım oldukça kolaydır. Şahsi aracınızla tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca buraya giden servislerde bulunmaktadır. Bilgi ve rezervasyon için 0549 327 10 30 numaralı telefonla iletişime geçin.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here