Nakibey Plajı Nerede, Nasıl Gidilir ve Giriş Ücreti
Nakibey Plajı Nerede, Nasıl Gidilir ve Giriş Ücreti

İstanbul’un Adalar ilçesinin yönetim merkezi olan Büyükada, birbirinden güzel altı tane plaj bulunmaktadır.  Bunlardan biri de  Nakibey Plajı’dır. Marmara Denizinin serin sularında yüzmek ve serinlenmek için bu plajı tercih edebilirsiniz.

Büyükada’nın tek aile plajı olan Nakibey Plajı, 1984 yılından konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burası  çocuklu aileler için en uygun denize sahip olan plaj diyebiliriz. Burada harika yemekler yapan restoranlar bulunur. Bu restoranlarda harika lezzetleri tadabilirsiniz. Ailenizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Nakibey Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Nakibey Plajı, İstanbul’un  Adalar ilçesinin yönetim merkezi olan Büyükada’da bulunur. Büyükada’ya İstanbul deniz otobüsleri ve birçok tur ile ulaşabilirsiniz. Bostancı, Kartal, Kabataş ilçelerinden kalkan motor, vapur ve deniz otobüsleri ile Marmara denizinin tadını çıkararak ulaşabilirsiniz. Büyükada’ya gelince iskelenin yan tarafından kalkan Nakibey tekneleri ile buraya ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Büyükada merkezden yürüyerek veya faytonla da buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nakibey Plajı Giriş Ücreti ve Açılış Saatleri

Nakibey Plajı, Her gün 08.00-23.00 saatleri arasında ziyarette açıktır. Bu plajın giriş ücretleri ise şöyledir;

  • yetişkinler için hafta içi 30 TL
  • hafta sonu 35 TL
  • 7-12 yaş arası çocuklar için ise 15 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz