gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Bugünler açılan ve ileride büyük işlere imza atması beklenilen sitelerden birisi açıldı. Wherelocated.net – Sitede Dünya üzerinde yer alan kıtalar, ülkeler, şehirler, kasabalar ve hatta köylerin lokasyonları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Oldukça heyecanlı değil mi? Where located sitesi ile örneğin seyahat etmek istediğiniz kenti ülke sınırları ya da Dünya üzerinde ki konumu hakkında bilgi alabileceğiniz gibi “Where is the Liver Located” gibi başlıklar sayesinde vücudumuzdaki bazı organlarında konumları ve işlevleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Oldukça özenle yazılan makaleler ve görsel açıdan sizi rahatsız etmeyecek bir dizayna sahiptir. Rakibi sitelerin aksine site içinde dolaşırken memnuniyet derecenizi yükseltecek ve sizi siteye geldiğiniz için mutlu kılacağından memnun olabilirsiniz. Hatta yakınlarınıza da önereceğinizden hiç şüphemiz yok.

Örneğin Google arama sitesinde arama yaparken bazı ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz, hemen arama motoruna yazdığınızda karşınıza çıkacak ve gideceğiniz bu ülke ya da şehir hakkında pratik bilgiler bulacaksınız. Umarız bu site sizleri aradığınız şeyleri bulduracaktır. Dünyayı ve içinde yer alan her şeyi keşfetmeye hazır mısınız?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here