Outlet Center İzmit Nerede, Nasıl Gidilir & Çalışma Saatleri

Kocaeli ili, Merkez İzmit ilçe sınırında bulunan Outlet Center İzmit, 1997 yıllından berri hizmet vermeye devam etmektedir.

Outlet Center İzmit bünyesinde 4 adet restoran, 2 adet cafe, 55 fabrika satış mağazası ve eğlence alanları bulundurmaktadır. Burada yıl boyunca 200’ün üzerinde marka eşyalarını indirimli bir şekilde halka sunmaktadır. Her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği bu alışveriş merkezi Kocaeli’ye gelenlerin uğrak noktalarından biridir. Kocaeli ilimize yolunuz düşerse bu alışveriş merkezine uğramadan kesinlikle geri dönmeyiniz. Burada sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. Ayrıca bünyesinde birçok alternatif  barındıran bu alışveriş merkezi güzel vakit geçirmenize olanak sağlar.

Outlet Center İzmit Nerede?

Outlet Center İzmit, Kocaeli’nin Merkez İzmit ilçesine bağlı Sanayi Mahallesi, Eski Gölcük Yolu Üzeri, Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde bulunur.

Outlet Center İzmit Nasıl Gidilir?

Şehir içindeki Halk Otobüsü duraklarından Yeni Sanayi tabelalı minibüsler aracılığıyla, Outlet Center İzmit  alışveriş merkezine çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Outlet Center İzmit Çalışma Saatleri

Outlet Center İzmit, Her gün 10:00-22:00 saatleri arasında açıktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here