Palm City Mersin Avm Nerede, Nasıl Gidilir?
Palm City Mersin Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Palm City Mersin Avm Nerede, Nasıl Gidilir?– Mersin ili, Yenişehir ilçe sınırında yer alan Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 95.000 metrekare arsa alan üzerinde inşa edilen renkli bir alışveriş merkezidir.

34.000 metrekare kiralanabilir alana sahip Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 62 seçkin mağaza ile hizmet sunmaktadır. Bunun dışında alışveriş merkezin bünyesinde çok sayıda eğlence ve oyun alanları da mevcuttur.

Mersin’de alışveriş ve eğlence denilince akla ilk gelen yerlerden birisi de burasıdır. Oldukça renkli ve popüler bir alışveriş merkezidir. 2013 yıllında dünya çapında bir ödül almıştır. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte gelip hem alışveriş hem de eğlencenin keyfini yaşayın derim.

Palm City Mersin Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Palm City Mersin Avm, Mersin’in Yenişehir ilçesine bağlı Mesudiye Mahallesi, Vali Hüseyin Aksoy Caddesi üzerinde bulunur. Buraya kent merkezden kalkan servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da özel aracınızla Erdemli-Güzeloluk yolu üzerinde tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz