Salda Gölü Otelleri ve Salda Gölü Otel Fiyatları
Salda Gölü Otelleri ve Salda Gölü Otel Fiyatları

Salda Gölü Otelleri ve Salda Gölü Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorular cevap bulacaktır.

Salda Gölü Otelleri

Salda Gölü Türkiye’nin en temiz ve en derin ikinci gölü olma özelliğine sahiptir. Salda Gölü ve çevresi 1. Dereceden doğal sit alanı ilan edilerek koruma altına alınmıştır.

Göz at ;

  1. Burdur Gezilecek Yerler
  2. Burdur’da Gezilecek 10 Yer
  3. Burdur Otelleri ve Burdur Otel Fiyatları
  4. Burdur Gece Hayatı
  5. Salda Gölü Nerede, Nasıl Gidilir
  6. Salda Gölü Otelleri ve Salda Gölü Otel Fiyatları
  7. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  8. Burdur Gölü Nerede, Nasıl Gidilir
  9. Burdur Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu

Muhteşem manzarası ile Maldivleri andırın Salda Gölü görülmesi gereken yerlerdendir. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda ziyaretçi uğramaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Salda Gölü Otel Fiyatları

1-Hotel Lago Di Salda: Burdur’un Yeşilova ilçesi, Salda Gölü kıyısında yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Harika bir manzara eşliğinde sevdiklerinizle birlikte güzel vakit yaşayabilirsiniz. Tesis bünyesinde sauna ve hamam bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Bungalov Evler: Yeşilova Belediye Plajı’nda  kiralayabileceğiniz harika evler bulunmaktadır. Bu evler manzara yönünde oldukça güzel görünmektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 75 TL ücret ödemeniz gerekir.

3- Kamp Kurma: Salda Gölün çevresinde kamp kurmak için birçok yer bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip kamp kurabilirsiniz. Kamp için gerekli listeyi yapmıştık. O yazımızı okumak için linki tıklamanız yeterlidir. << Yaz Kampı Malzeme Listesi ve Kamp için Gerekli Malzemeler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here