Sarıkamış Otelleri ve Sarıkamış Otel Fiyatları
Sarıkamış Otelleri ve Sarıkamış Otel Fiyatları

Sarıkamış Otelleri ve Sarıkamış Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Sarıkamış Otelleri

Kars ili, Sarıkamış ilçe sınırında bulunan Sarıkamış Kayak Merkezi, Kış turizmi ve Kış Sporları açısında ülkemizin en önemli beş kayak merkezden biridir.

Sarıkamış Kayak Merkezinde konaklamak için birçok seçenek bulunmaktadır. Burada yaklaşık 1 saatte 2500 kişiyi ağırlayabilecek tesisler bulunmaktadır. Bunun dışında burada konuk evi ve otellerde bulunmaktadır.

Yine Sarıkamış merkezde çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde işinizi sağlama almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerleri size önermek istiyorum şöyle ki;

Göz at ;

 1. Sarıkamış Gezilecek Yerler
 2. Sarıkamış Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Sarıkamış Kars Arası Nasıl Gidilir, Ulaşım
 4. Sarıkamış Katerina (Av) Köşkü
 5. Sarıkamış Kayak Merkezi
 6. Sarıkamış Otelleri ve Sarıkamış Otel Fiyatları
 7. Kars Gezilecek Yerler
 8. Kars Gece Hayatı
 9. Kars’da Gezilecek 10 Yer
 10. Doğu Ekspresi Hakkında Merak Edilen 10 Şey
 11. Kars Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 12. Kars Harakani Havalimanı Ulaşım Nasıl Gidilir
 13. Çıldır Gölü Nerede, Nasıl Gidilir
 14. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
 15. Kars Otelleri ve Kars Otel Fiyatları

Sarıkamış Otel Fiyatları

1-Çamkar Otel Sarıkamış: Kars-Sarıkamış’da yer alan  3 yıldızlı Çamkar Otel, birbirinden harika 55 odasıyla konuklarına mükemmel hizmetler sunmaktadır. Burada uzaman hocalar eşliğinde gönlünüzce kayak keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ekinata Grand Toprak Hotel: Kars, Sarıkamış’ta hizmet veren 5 yıldızlı Ekinata Grand Toprak Hotel,  özellikle kış sezonunda konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmet olanağı bulunur. Cıbıltepe Kayak Merkezine oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sarıkamış Habitat Otel: Kars Sarıkamış’ta yer alan Sarıkamış Habitat Otel, Bayraktepe kayak merkezi alanında bulunur. Tesis bünyesinde sağlıklı spa merkezi, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 480-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kayı Snow Hotel: Kars Sarıkamış’ta yer alan Kayı Snow Hotel,  İslami bir tesis olup Rus mimarisiyle dikkat çeken bir mekandır. Tesis bünyesinde başta açık havuz olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 470-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Snowflake Dağ Oteli: Kars-Sarıkamış’da yer alan bu otel, Sarıkamış Cıbıltepe kayak merkezi alanında bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet alanı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Sarıkamış Kar Otel: Kars-Sarıkamış’da yer alan bu otel,   40 Oda – 100 Yatak kapasiteli bir yer olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-White Park Hotel: Kars-Sarıkamış’da yer alan bu otel, konuklarına  restoran, hamam ve oyun odası sunmaktadır. Kayak merkezine de oldukça yakın bir yerde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here