Büşra Özdemir
Büşra Özdemir

Merhabalar, Ben Büşra Özdemir.

25 yaşındayım, özel bir firmada insan kaynakları memuru olarak çalışıyorum. Günlerimi aktif, dolu dolu geçirmeyi severim. Çalışırken pek fırsat bulamasam da müsait olduğum zamanları hep değerlendiririm.

Seyyah Büşra Özdemir
Seyyah Büşra Özdemir

Gezmeyi, yer yerler görmeyi, fotoğraflar çekmeyi ve gittiğim yerlerde oralara özgü şeyler tatmayı çok seviyorum. Önce gezeceğim yeri belirleyip daha sonra o yer hakkında araştırmalar yapıp planlayıp, nereyi gezebilirim, oraya özgü lezzetler neler onları belirleyip öyle yola çıkarım. Tek başıma ya da yakın arkadaşlarımla hiç fark etmez maksat gezmek olsun 🙂

Gezgin Büşra Özdemir
Gezgin Büşra Özdemir

Gezerken güzel anılarda biriktiriyorum tabi, onlarda birini paylaşmak isterim. . Üniversite 2. sınıftayken en yakın arkadaşım Hilal ile belirli bir bütçeyle gezi planı yaptık ve Ege turuna çıktık. Efes/İzmir’i gezerken Meryem Ana Kilisesine de çıkmak istedik. Fakat oraya ulaşımın ya taksiyle ya da kişisel araçla olacağını öğrendik. Ya nasıl gitsek taksi çok tutar ne yapsak diyerek işin içinden çıkamadık.

Büşra Özdemir
Büşra Özdemir

Son çare gitmeyiz ne yapalım dedik. Yan tarafımızdaki grup bizim konuşmalarımızı duymuş, “Biz 2 aile geldik gezelim diye, şimdide oraya gideceğiz sizi de götürelim” dediler. Biz de bir cesaret onlarla gittik. Onların sayesinde Meryem Ana Kilisesini de gördük.

Daha sonra yine bizi döneceğimiz yere kadar bıraktılar. Neyse ki iyi insanlar hala var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz