Ünye Otelleri ve Ünye Otel Fiyatları
Ünye Otelleri ve Ünye Otel Fiyatları

Ünye Otelleri ve Ünye Otel Fiyatları ile ilgili kafanıza takılan her soruya cevap verecek nitelikte bir yazı kaleme aldık. Umarım memnun kalırsınız.

Ünye Ordu iline bağlı bir ilçedir. Ünye ilçesi Ordu il merkezine 76 km uzaklıkta yer almaktadır. Ünye Karadeniz Bölgesinin en modern ilçelerinden biridir.  Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret eder. Buraya gelen biri konaklama açısında sıkıntı yaşamaz. Çünkü ilçe merkezinde ve çevresinde çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Burada her bütçeye uygun bir konaklama yeri bulabilirsiniz. Şimdi burada yer alan bazı popüler konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Ünye Otelleri ve Ünye Otel Fiyatları

1-Kalibya World Resort & Spa Hotel: Ordu’nun Ünye ilçesinde yer alan bu otel, Hem tatil hem de organizasyonlarda hizmet sağlamaktadır. Otelin birbirinden güzel 137 odası bulunur. Bütün odalar oldukça şık ve zarif dizayn edilmiş olup harika manzaralara sahiptir. Otel bünyesinde özel plaj alanı, kapalı yüzme havuzu ve SPA merkezi bulunur. Oldukça konforlu bir otel olup burada konaklamak için gecelik 2500-3700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Atik Otel: Ordu Ünye’de yer alan bu otel, 2012 yıllında toplam 49 odasıyla hizmette açılmıştır. Odaları oldukça şık ve konforlu olup harika manzara şölenleri sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 340-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Yalıhan Arı Otel: Ordu’nun Ünye ilçesine bağlı “’Yalı Kahvesi”’ mevkiinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. 2010 yıllından berri hizmette açık olan bu otel, konuklarını memnun edecek hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sebile Hanım Konakları: Ordu’nun Ünye ilçe merkezinde yer alan bu tesis, tarihi bir binanın restore edilmiş bir konakta  hizmet vermektedir. Bu tesisin birbirinden harika 14 odası bulunur. Sade ve şık dekore edilmiş odalarında keyifli bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Buraya hem tatil hem de balay tatili için tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kaygılar Otel: Ordu’nun Ünye ilçesinde yer alan bu otel, konumuyla misafirlerine konforlu bir konaklama keyfi sunmaktadır. Otel bünyesinde özel plaj alanı ve bir restoran bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Otel Hasanbey: Ordu’nun Ünye ilçesinde yer alan bu otel, denize sıfır bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here