Akçay Otelleri ve Akçay Otel Fiyatları

Akçay Otelleri ve Akçay Otel Fiyatları hakkında uzun bir yazı yazdık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız veya eklemek istediğiniz bir şey olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Balıkesir iline bağlı bir belde olan Akçay, Kaz Dağları’nın eteklerinde yer alan doğası bozulmamış tatil beldelerinden biridir. Ege Denizi’nin serin sularına sahip olan Akçay; Edremit Körfezine en çok turist çeken noktalarından biridir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekemezler. Çünkü burada çok sayıda farklı alternatif konaklama alanları bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Akçay Beldemizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Akçay Otelleri ve Akçay Otel Fiyatları

1-Kazdağları İda Natura Bungalov Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı, Akçay semti Kızılkeçili Köyünde bulunur. Tesis, yemyeşil bir bahçe ile dağ ve doğa manzaralı harika bir terası bulunur. Odaları hepsi birbirinden güzeldir. Burada huzur bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Burada konaklamak için gecelik 680-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Uytun Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Donanımlı toplantı odası ve konforlu konaklama imkanlarıyla harika hizmetler sunmaktadır.  Burada konaklamak için geceliği 270-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Maxuite Hotel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Ev sıcaklığında harika hizmetlerle burada gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 260-620 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Jippe İda Dağ Evleri: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Tamamen doğal, otantik, küçük, şirin, huzurlu bir yerde bulunur.  Burada konaklamak için geceliği 200-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Akçayhan Boutique Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Sahile yaklaşık 450 metre uzaklıkta bulunur. Harika hizmetlerle sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla tatilinizi yapabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 190-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Gökyüzü Butik Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Denize sadece 400 metre uzaklıkta bulunur. Harika manzarasıyla konuklarını ağırlamaktadır.  Burada konaklamak için geceliği 150-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Set Arat Motel Akçay: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bulunur. Dağ ve deniz manzaralı odalarda gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.  Burada konaklamak için geceliği 70-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Koryal Motel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Bu mekan misafirlerine harika dağ manzaralı odalar sunmaktadır.  Burada konaklamak için geceliği 100-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Asbella Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Tesis oldukça deniz ve plaja yakındır. Tesis bünyesinde havuz başta olmak üzere çok sayıda farklı hizmetler verilmektedir. Burada konaklamak için geceliği 100-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-La Mer Akçay: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bu konaklama yerinde evcil hayvanlarınızla konaklayabilirsiniz.  Burada konaklamak için geceliği 110-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Palmiye Otel Akçay: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Harika dağ ve deniz manzaralı bir otel olup her yıl çok sayıda misafiri ağırlamaktadır. Burada konaklamak için geceliği 120-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here